Zpět na » Ostatní » Haalandův přestup v budoucnu překoná hranici miliardy eur, tvrdí Rafaela Pimenta

Haalandův přestup v budoucnu překoná hranici miliardy eur, tvrdí Rafaela Pimenta

Haalandův přestup v budoucnu překoná hranici miliardy eur, tvrdí Rafaela Pimenta © as.com - Erlign Haaland

1

Líbilo se

21.10. - Dědička impéria Mina Raioly, Rafaela Pimenta, současná agentka mnoha fotbalových hvězd, mezi které patří také norský klenot Erling Haaland, tvrdí, že útoočník Manchesteru City v budoucnu jistě pokoří magickou hranici miliardy eur za přestup.

Velké letní stěhování Haalanda z Dortmundu do Manchesteru City ukončilo snění Realu Madrid o tom, že by mohlo v letošní sezóně mít k dispozici hvězdné duo Benzema - Haaland. Aniž by snad někdo chtěl pochybovat o tom, jestli šlo ze strany norského útočníka o správný krok, čert nikdy nespí a v tomto případě tak budou otázky o možném odchodu hráče z Manchesteru City dál zaměstnávat média i fanoušky dychtící po senzaci.

Budoucnost Erlinga Haalanda proto zůstává stále otevřená. Lze to vyčíst i z prvního velkého rozhovoru Rafaely Pimenta, dědičky impéria fotbalového agenta Mina Raioly, který poskytla italskému novináři Gianluca Di Marziovi.

Na přímou otázku, zda má Haaland ve své smlouvě s Manchesterem City výstupní klauzuli brazilská právnička odpověděla vyhýbavě. „Výhoda toho, když je člověk právník j ta, že mohu odpovědět, že o takové záležitosti nesmím mluvit.“ V minulosti přitom trenér Manchesteru City, Pepe Guardiola, jednoznačně spekulace o klauzuli zamítl.

Neurčitá a záhadná odpověď Rafaely Pimenta ale jen rozvířila další debaty. „Uvidíte, že bude Erling Haaland prvním hráčem, jehož přestupová částka se přiblíží miliardě eur. Částka je to odpovídající pokud se zamyslíte nad hodnotou image hráče, dopadu hráče a dalších věcí.

Spíše než přestup prozatím ale jednání Haalandova agenta povedou spíše k možnostem prodloužení smlouvy norského útočníka v Manchesteru City. Do své první sezóny v Premier League Haaland vlétl jako uragán a přepisuje jeden rekord za druhým. Stávající kontrakt vyprší útočníkovi v roce 2027, ale Rafaela Pimenta bude chtít svému klientovi vylepšít podmínky. „Doufám, že budou Citizens otevřeni jednání, proč také ne? Pokud o tom budou chtít mluvit, budeme rádi.“

Andrea Suttnerová / as.com

Nejnovější články