Zpět na » Premier League » Anthony Martial je mimo hru. Nastoupí místo něj proti Brightonu Cristiano Ronaldo?

Anthony Martial je mimo hru. Nastoupí místo něj proti Brightonu Cristiano Ronaldo?

Anthony Martial je mimo hru. Nastoupí místo něj proti Brightonu Cristiano Ronaldo? © 442sport.co.uk, fotbalportal.cz - Martial je zraněný. Bude hrát CR7?

7

Líbilo se

05.08. - V neděli odpoledne vstoupí do nové sezóny Premier League i Manchester United. Nečeká jej lehký start. Doma hostí Brighton, od kterého naposledy schytal výprask 4:0. Novou útočnou jedničkou měl být Anthony Martial. Erik ten Hag ale potvrdil, že je francouzský útočník zraněný. Půjde tedy na hrot Cristiano Ronaldo?

Manažer Manchesteru United Erik ten Hag potvrdil, že Anthony Martial je kvůli zranění mimo hru v nedělním utkání s Brightonem, ale odmítl prozradit, zda místo něj nastoupí Cristiano Ronaldo.

Martialova absence ponechává United jako přímou náhradu za útočníka pouze Cristiana Ronalda a Marcuse Rashforda, pokud se ten Hag nerozhodne pro falešnou devítku, s níž experimentoval před sezónou.

Ronaldo, který požádal o odchod z United, má však za sebou pouze 45 minut z předsezónní přípravy a je pozadu za zbytkem týmu, co se týče kondice, poté, co mu rodinné problémy zabránily v účasti na letním turné.

Šéf United si není jistý, jak dlouho bude Anthony Martial mimo hru, ale je přesvědčen, že má k dispozici nástroje, aby si bez francouzského reprezentanta poradil.

Na otázku ohledně délky Martialovy pauzy kvůli zranění dodal: „Vždycky je těžké to říct, doufám, že ne příliš dlouho. Myslím, že budeme mít řešení, jak to vyřešit.“

Stále můžeme posílit, hledáme nové posily

United v létě podepsali tři nové hráče - přivedli Lisandra Martíneze, Christiana Eriksena a Tyrella Malaciu -, ale Ten Hag stále hledá další posily.

Eriksen a Martínez, kteří byli podepsáni příliš pozdě na to, aby se mohli připojit k United na turné, jsou podle nizozemského manažera fit na utkání s Brightonem.

Záložník Barcelony Frenkie de Jong je od začátku léta prioritním cílem United a jednali také o mladém útočníkovi Benjaminu Šeškovi ze Salcburku.

United mají s Barcelonou přibližnou dohodu o přestupu de Jonga, protože se snaží posílit svůj střed pole, který byl problémovou oblastí ještě za působení Sira Alexe Fergusona, ale nevyplacené mzdy, které nizozemskému reprezentantovi náleží, dohodu zdržely.

Ten Hag říká, že klub stále hledá nové posily, ale zdůrazňuje, že potřebuje jen ty správné hráče.

Na otázku, zda je spokojen se svými možnostmi ve středu pole, Ten Hag odpověděl: „Myslím, že ano. Jak jsme viděli v předsezónním období, vedli jsme si tam docela dobře. Máme dobrý tým. Stále však můžeme kádr posílit.“

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Nejnovější články