Zpět na » Premier League » Talentovaný stoper Colwill bude hostovat v Brightonu

Premier League - Talentovaný stoper Colwill bude hostovat v Brightonu

Talentovaný stoper Colwill bude hostovat v Brightonu © footballtransfers.com - Talent Colwill z Chelsea odchází na hostování do Brightonu

0

Líbilo se

05.08. - V minulé sezóně platil za jednoho z nejlepších stoperů celé Championship. Pro Chelsea ale ještě stále není dost dobrý a éra Franka Lamparda s prosazováním elitních odchovanců se tedy jen tak opakovat nebude. 19letý klenot akademie The Blues Levi Colwill tak bude hostovat v Brightonu, kde si vyzkouší Premier League.

Colwill, rodák ze Southamptonu, je ve strukturách Chelsea již od svých 8 let a prošel všemi kategoriemi, než ho vedeni minulou sezónu poslalo na hostování do Huddersfieldu. Přicházel tam jako poměrně neznámý mladík a nikdo nevěděl co od někoho očekávat. Všem ale vytřel zrak a začalo se mluvit o nějakém zázračném stoperovi, který válí v Championship. Všichni najednou věděli o koho jde.

Chelsea zběsile loví stopera po celé Evropě. Ať už se mluví o Fofanovi, Pavardovi, Kimpembem nebo Gvardiolovi. Média jsou spekulací plná. Ale co když se klubu nepodaří nikoho přivést? Nebyl by Colwill ideální možností do rotace? Rozdíl mezi Championship a Ligou Mistrů s Premier League je sice obrovský, ale proč nezkusit 19letého mladíka z vlastních zdrojů?

Colwill je fyzicky silný, skvělý na balónu, nedělá chyby, má skvělou mentalitu a pozičně je také na vysoké úrovni. Brighton tak do svých řad na 1 sezónu získal neskutečně talentovaného stopera, který rozhodně má na to, prosadit se v nejtěžší lize na světě už teď.

Hostování má být součástí přestupu Marca Cucurelly, který po pouhém roce Seagulls opouští za 65 milionů eur. Neskutečná a pro mě osobně nepochopitelná částka. Klub se zbavil i záložníka Bissoumy, který posílil Tottenham. Dohromady za ně Brighton utržil skoro 100 milionů eur. Přivedl ale pouze 18letého Encisa z Paraguaye a 20letého útočníka Adingru, který obratem odešel na hostování do Belgie.

David Suchý / chelseafc.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články