Zpět na » Premier League » Leicester musí bránit Maddisona, Newcastle nabízí 40 miliónů liber

Premier League - Leicester musí bránit Maddisona, Newcastle nabízí 40 miliónů liber

Leicester musí bránit Maddisona, Newcastle nabízí 40 miliónů liber © Sky Sports - Maddison eviduje zájem z dalších klubů Premier League

2

Líbilo se

30.07. - Mnohým fanouškům Leicesteru City jistě během tohoto přestupního okna zůstává rozum stát. Lišky zatím kvůli nacpanému kádru a pravidlům finančního fair play nebyly schopny dotáhnout jediný nákup, a tak se zatím spekuluje výhradně o odchodech. Na ty však vítěz Premier League z roku 2016 zřejmě také přespříliš netlačí, odmítá totiž pustit Jamese Maddisona ke konkurenčnímu Newcastlu.

Maddison patří v posledních sezónách k ofenzivním esům svého mužstva a takto zásadní prodej by bezesporu trenéra Brendana Rodgerse pořádně bolel. O nabídky přitom nouze rozhodně není. Dlouhodobě projevují zájem Arsenal s Tottenhamem a do hry se nyní vložil rovněž Newcastle.

Straky se díky svým arabským majitelům staly na trhu mnohem větším hráčem než doposud. Jasným důkazem je také tento případ. Podle ostrovních médií předložily za 25letého technika celých 40 miliónů liber, avšak bez úspěchu.

Leicester tento návrh okamžitě zamítnul a nevypadá to, že by chtěl v jednání pokračovat. Newcastle, v jehož čele stojí kouč Eddie Howe, se ale nehodlá jen tak vzdát. Do konce přestupového období chce přivést ještě několik posil a Maddison má být jednou z nich.

Špílmachr, který si v roce 2019 připsal i jeden start v dresu anglické reprezentace, má papírovou tržní hodnotu přibližně 50 miliónů euro a smlouvu platnou do roku 2024. Těžko můžeme věštit, jak si představuje svou fotbalovou budoucnost, ale lze předpokládat, že dříve nebo později se bude chtít posunout o dům dál.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, 90min.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články