Zpět na » Premier League » Ronaldo souhlasí s přestupem do Atlética Madrid, najde španělský klub cestu k jeho angažmá?

Premier League - Ronaldo souhlasí s přestupem do Atlética Madrid, najde španělský klub cestu k jeho angažmá?

Ronaldo souhlasí s přestupem do Atlética Madrid, najde španělský klub cestu k jeho angažmá? © eurosport.it - Cristiano Ronaldo jedná o přestupu do Atlética Madrid

4

Líbilo se

18.07. - BULVÁRNÍK Cristiano Ronaldo je nadále pevně přesvědčen o tom, že v Manchesteru United v příští sezóně pokračovat nechce. Po odmítnutí ze strany Chelsea a Bayernu Mnichov sonduje terén v Atléticu Madrid, který s jeho příchodem souhlasí, ale momentálně nemá potřebné finance.

Manchester United boj o svou hlavní hvězdu nevzdává. Anglický klub jistě Cristiana Ronalda pustit nechce, přestože si portugalský útočník říká o odchod z Old Trafford velmi hlasitě. Představitelé Manchesteru i samotný trenér Ten Hag, ale tuto možnost aktuálně považují za nereálnou.

Podobně pevně rozhodnut je ovšem i majitel pěti Zlatých míčů, Cristiano Ronaldo, který chce po nepříliš vydařené sezóně v United změnit prostředí. Přestupová kola se rozběhla a evropské kluby s napětím očekávají, kde bude v příští sezóně portugalský reprezentant hrát.

Možností se nenabízí příliš mnoho. Před několika dny se Ronaldo dohodl Chelsea na podmínkách dvouleté smlouvy, které bylo podpořeno také výslovným přáním nového majitele, Todda Boehlyho. Zamítnutí ze strany trenéra Tuchela a zejména nechuť Manchesteru United zahájit jednání ovšem velmi rychle tuto možnost pohřbilo.

Po odchodu Lewandowského hledá náhradu na úrovni také Bayern Mnichov, ale představidel sportovní rady, Oliver Kahn, vyjádřil pochybnosti nad tím, zda by byl podpis portugalského hráče vhodným krokem.

Jedním z mála klubů, který tedy reálně zůstává ve hře a se kterým je Ronaldo spojován, je Atlético Madrid. Španělská média před několika dny oznámila, že mezi hráčovým agentem a klubem došlo k prvním kontaktům. Portugalský hráč by s příchodem do Madridu souhlasil, stejně tak by hráče rád v klubu přivítal trenér Simeone. Realita je ovšem taková, že si Atlético příchod Ronalda nemůže momentálně dovolit. Uvolnit by potřebovalo více než 40 milionů eur z prodejů a jak víme, z hlediska odchodů je v Madridu ticho po pěšině.

Léto je však ještě dlouhé a může přinést spoustu zajímavých přestupů. Z Atlética by se brzy mohl stěhovat Alvaro Morata nebo Correa, otázkou je, zda to bude stačit. Porugalský útočník by svým příchodem pozvedl útočnou sílu klubu a podle trenéra Simeona by se mohl opakovat geniální tah s příchodem Luise Suaréze v roce 2020. Ekonomický přínos s příchodem portugalské hvězdy by byl ovšem ještě násobně vyšší.

Andrea Suttnerová / as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
- 19.07. Odpovědět

Vypadá to hodně vtipně když Roncek neví co vlastně chce ????

Tygrice - 19.07. Odpovědět

Atlético má defensivní fotbal, to by mu nesedělo a nevím jestli by Atleti měli na jeho plat. Smajlík 13

Tygrice

nikto ho uz nechce je dobry tak akurat pre United Smajlík 3

martyy_98
Emilio7 - 19.07. Odpovědět

Tomu nevěřím

Emilio7
Nejnovější články