Zpět na » Premier League » Ten Hag prolomil mlčení: Ronaldo není na odchodu

Premier League - Ten Hag prolomil mlčení: Ronaldo není na odchodu

Ten Hag prolomil mlčení: Ronaldo není na odchodu © goal.com - Ten Hag umlčil spekulace o odchodu Cristiana Ronalda

4

Líbilo se

12.07. - Trenér Manchesteru United, Erik Ten Hag, kategoricky odmítá, že by portugalský útočník měl být na odchodu. Cristiano Ronaldo podle holandského manažera na prodej rozhodně není, předsezónní přípravu zatím nezahájil z rodinných důvodů, klub s ním nadále počítá.

O tom, že by se legenda Manchesteru United, ale i celosvětového fotbalu, Cristiano Ronaldo, měl již rok od svého návratu na Old Trafford opět stěhovat, nechce ani slyšet trenér klubu, Erik Ten Hag. „Společně plánujeme budoucnost a ještě chceme dosáhnout mnoha úspěchů,“ prolomil mlčení o tom, že by Ronaldo vynechával předsezónní přípravu s jasným cílem odchodu.

V tisku se mnohokrát objevily spekulace o tom, že si portugalský útočník hledá nové angažmá, které by mu umožnilo účastnit se prestižní Ligy mistrů i v příští sezóně. Nový šéf United ale trvá na tom že klubová legenda není na prodej a s týmem zůstane. „Plánujeme s Cristianem pravidelně sezónu a já se na spolupráci s ním těším,“ dodal Ten Hag.

Četl jsem různé věci, ale opakuji, že Cristiano není na prodej a zůstává součástí našich plánů,“ opakovaně odmítá spekulace o odchodu portugalského útočníka trenér United. „Mluvil jsem s ním ještě předtím, než se zprávy o jeho odchodu objevily. Vedli jsme spolu dlouhý rozhovor, jeho detaily si nechám pro sebe, ale byla to plodná diskuze."

Ani uváděný rozhovor patrně Ronalda nepřesvědčil změnit názor. Již v lednu okolí portugalského útočníka klub varovalo, že hráč v týmu nemíní zůstat, pokud by United skončili na příčkách nezajišťujících Ligu mistrů. S postupem sezóny pak rozčarování několikanásobného držitele Zlatého míče rostlo.

Přestože byl Ronaldo se 24 brankami nejlepším střelcem týmu, byl součástí party, která skončila až na šestém místě a získala nejnižší počet bodů ve své historii. O služby stále kvalitního útočníka má zájem několik evropských velkoklubů, v čele s Chelsea. Situaci okolo portugalského hráče ale bedlivě pozorují i francouzské a německý mistr, PSG a Bayern Mnichov.

Cristiano Ronaldo, který věří, že má před sebou stále ještě tři nebo čtyři roky na nejvyšší úrovni, touží hrát milionářskou Ligu mistrů a své touze je ochoten podřídit vše. Zejména svou budoucnost. Nezdá se ovšem, že by se snažil vynutit si odchod na klubu s ohledem na svůj nesmírný respekt ke klubu, který ho vyslal ke hvězdám.

Andrea Suttnerová / thesun.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články