Zpět na » Premier League » Cristiano Ronaldo schází na začátku přípravy z rodinných důvodů. Malacia jde na lékařskou prohlídku

Cristiano Ronaldo schází na začátku přípravy z rodinných důvodů. Malacia jde na lékařskou prohlídku

Cristiano Ronaldo schází na začátku přípravy z rodinných důvodů. Malacia jde na lékařskou prohlídku © skysports.com, fotbalportal.cz - Ronaldo na odchodu, přichází Malacia

3

Líbilo se

04.07. - Začíná být čím dál jasnější, že Cristiano Ronaldo je skutečně na odchodu z Manchesteru United. Hvězdný Portugalec už měl vedení požádat o uvolnění k přestupu. Nyní chybí na startu předsezónní přípravy. Oficiálně z rodinných důvodů. Naopak se chystá příchod Tyrella Malacii z Feyenoordu, který by měl podstupovat vstupní lékařskou prohlídku.

Právě začala předsezónní příprava Manchesteru United. Slavný klub chce konečně prolomit špatné období, kdy má za sebou pět sezón v řadě bez zisku jediné trofeje. Navíc nebude hrát Champions League.

Právě to má být jedním z hlavních důvodů, proč Cristiano Ronaldo touží po odchodu z Old Trafford. Na povrch prosákly informace o tom, že požádal vedení o uvolnění k přestupu. Do konce stávající smlouvy mu zbývá ještě rok.

Teď schází na začátku přípravy. Omluvil se z rodinných důvodů. Vedení Manchesteru United toto rozhodnutí akceptuje. Erik ten Hag jej tedy první den v tréninkovém centru neuvidí.

Nový nizozemský kouč Red Devils chce vyřešit vše důležité okolo příchodů i odchodů během prvního týdne přípravy.

I proto by právě v těchto hodinách měl podstupovat lékařskou prohlídku levý bek Tylerr Malacia z Feyenoordu. Měl by se stát první oficiální posilou pod vedením Erika ten Haga.

Louis Saha, bývalý hráč Manchesteru United, rozhodně není spokojen se stávající situací.

„Jsem konsternován tím, že by měl Manchester United přijít o Cristiana Ronalda. Víc než tím, že zatím nikoho nekoupili. Najít nového střelce, který zvládne nastřílet 25 až 30 gólů za sezónu bude pořádně těžké. Tohle je něco, co budou muset vyřešit.“

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Nejnovější články