Zpět na » Premier League » Chelsea nabízí Tima Wernera jako součást dohody o Matthijsi de Ligtovi. Ziyech jedná s AC Milán

Premier League - Chelsea nabízí Tima Wernera jako součást dohody o Matthijsi de Ligtovi. Ziyech jedná s AC Milán

Chelsea nabízí Tima Wernera jako součást dohody o Matthijsi de Ligtovi. Ziyech jedná s AC Milán © bongdaso.online, fotbalportal.cz - Werner za De Ligta?

0

Líbilo se

25.06. - Matthijs de Ligt má ve smlouvě s Juventusem, která vyprší v roce 2024, výstupní klauzuli ve výši 120 miliónů eur. Chelsea v tomto letním období shání posily do defenzivy, protože už ji opustili Antonio Rüdiger a Andreas Christensen. Proto by ráda získala nizozemského obránce z Juventusu. Nabízí za něj 45 miliónů eur a k tomu Tima Wernera. Hakim Ziyech zatím vyjednává s AC Milán.

Dvaadvacetiletý nizozemský obránce má ve smlouvě s Juventusem, která vyprší v roce 2024, výstupní klauzuli ve výši 103 milionů liber (120 milionů eur) a klub se bude zabývat pouze nabídkami blížícími se této částce.

Chelsea v tomto přestupovém období hledá posily do defenzivy, protože Antonio Rüdiger a Andreas Christensen odešli po vypršení svých smluv.

Timo Werner stál Chelsea v červnu 2020 50 milionů liber, ale jeho výkony v dresu Blues rozhodně nejsou takové, jaké se očekávaly. Posbíral pouze devět gólů v Premier League ve dvou celých sezónách.

Proto Chelsea nabízí možnost, jak získat Matthijse de Ligta. Chce nabídnout částku okolo 45 miliónů eur a navrch právě německého útočníka Tima Wernera.

Ziyech jedná s AC Milán

AC Milán jedná o podpisu Hakima Ziyecha z Chelsea, informuje italská Sky. Křídelní hráč se před dvěma lety přestěhoval do západního Londýna z Ajaxu za 33 milionů liber, ale svou působivou formu nedokázal přenést do svého nového angažmá.

Ziyech by se mohl stát třetím hráčem Chelsea za posledních 12 měsíců, který by se připojil k AC Milán, Olivier Giroud a Fikayo Tomori přestoupili k italským mistrům loni v létě.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Wazz - 25.06. Odpovědět

Smajlík 3 Smajlík 3

Wazz
Nejnovější články