Zpět na » Premier League » Úprk z Chelsea? Inter Milán je přesvědčen, že si zajistí návrat Romelua Lukakua ve formě hostování

Premier League - Úprk z Chelsea? Inter Milán je přesvědčen, že si zajistí návrat Romelua Lukakua ve formě hostování

Úprk z Chelsea? Inter Milán je přesvědčen, že si zajistí návrat Romelua Lukakua ve formě hostování © thesun.co.uk, fotbalportal.cz - Romelu Lukaku chce zpět

0

Líbilo se

16.06. - Mezi Interem Milán a Chelsea probíhá vášnivá debata, jejímž hlavním tématem je Romelu Lukaku. Tomu na Stamford Bridge (opět) pšenka nekvete, a proto se hodlá vrátit do klubu jemu zaslíbenému. Právě z Interu loni odcházel do Anglie s velkou pompou a za obří sumu. Jenomže velké věci se nekonaly. Inter jej chce zpět na hostování.

Inter Milán je přesvědčen, že se mu podaří dokončit dohodu o hostování útočníka Chelsea Romelua Lukakua. Kluby dnes povedou další jednání o dosažení dohody.

Jeden ze zdrojů pro Sky Sports News uvedl, že zatím je největší problém mezi částkou. Chelsea, požaduje 10 miliónů eur, ale Inter je ochoten zaplatit jen 5 miliónů eur.

Chelsea loni v létě zaplatila Interu za Lukakua 97,5 miliónu liber, Belgičan však v 26 zápasech Premier League vstřelil jen osm gólů.

V prosinci Romelu Lukaku pro italskou televizi Sky uvedl, že by se jednoho dne chtěl do Interu vrátit. Řekl: „Opravdu v hloubi srdce doufám, že se do Interu vrátím, ne na konci kariéry, ale na stále dobré úrovni, abych snad získal další trofeje.“

Minulý týden vyšlo najevo, že Inter si nemůže dovolit podepsat s Lukakuem, který během svého působení v klubu nastřílel 64 gólů v 95 zápasech a pomohl mu k titulu v Serii A, trvalou smlouvu.

Výkonný ředitel Interu Giuseppe Marotta prohlásil, že klub nespěchá s případným návratem Lukakua, ale nadále má zájem ho v létě znovu podepsat.

Kam dál?

Více informací o Inter Milán naleznete zde.

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

poslal bych ho na donbas, kreténa. nebo výměna do škrinara a toho malého argentince, co teď přišel

ovmartin23
Wazz - 19.06. Odpovědět

na donbase se přece vůbec nic neděje tak co by tam dělal?...operace proběhla úspěšně již v únoru...ohh wait... Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

Wazz
Wazz - 17.06. Odpovědět

charakter jako danza

Wazz
Související odkazy
Nejnovější články