Zpět na » Premier League » Plán s Ragnickem se nemění, United nezvažují jeho trvalé angažování

Premier League - Plán s Ragnickem se nemění, United nezvažují jeho trvalé angažování

Plán s Ragnickem se nemění, United nezvažují jeho trvalé angažování © BenchWarmers - Ragnick si po sezóně odpočine od trenéřiny

1

Líbilo se

22.02. - Ralf Ragnick převzal A-tým Manchesteru United v prosinci jako dočasný trenér po konci neúspěšného Oleho Gunnara Solskjaera a s nekonzistentním mužstvem zaznamenal progres. Navzdory obtížným podmínkám pod ním mančaft získal 25 bodů z 36 možných, vedení klubu se ovšem stále poohlíží po trvalém kouči jinde a nemá v plánu Ragnicka v pozici ponechat.

Hráčská legenda Solskjaer svému německému nástupci rozhodně nepředával snadnou práci. Red Devils se potýkali se špatnou výkonností, tlakem médií a mimo jiné třeba nespokojeností Cristiana Ronalda. Ragnick se ale minimálně zatím nenechává zviklat.

Původní dohoda nicméně zněla tak, že někdejší kouč RB Lipska s United dokončí sezónu a následně se přesune na funkcionářský post v klubové hierarchii. Tam by měl podle smlouvy setrvat minimálně do roku 2024.

Ostrovní zdroje mezitím probíraly, zda by nakonec nemohl 63letý stratég přeci jen zůstat na lavičce, tuto možnost ale prý Rudí ďáblové vůbec neberou v potaz. Jejich plán je přivést v létě perspektivního trenéra s dlouhodobou vizí.

Možných kandidátů je hned několik. Nejvíce se mluví o trojici Mauricio Pochettino, Brendan Rodgers, Erik ten Hag, všichni tři však aktuálně působí v jiných klubech. Velké slovo ve výsledném rozhodnutí nezpochybnitelně bude mít také sám Ragnick.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, 90min.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

ty body jsou z nouze ctnost. nemyslím, že hrají o tolik lépe než pod Solksjearem

ovmartin23
Nejnovější články