Zpět na » Premier League » Chelsea prodala Kurta Zoumu do West Hamu. Nahradit jej má posila za 43 milionů liber

Premier League - Chelsea prodala Kurta Zoumu do West Hamu. Nahradit jej má posila za 43 milionů liber

Chelsea prodala Kurta Zoumu do West Hamu. Nahradit jej má posila za 43 milionů liber © footballreporting.com, fotbalportal.cz - Koundé do Chelsea?

1

Líbilo se

27.08. - Chelsea se podle informací televizní stanice Sky dohodla s West Hamem United na prodeji obránce Kurta Zoumy za 25 milionů liber, nicméně již v nejbližší době by mohla představit jeho náhradu. Výrazný pokrok totiž zaznamenala při jednání se Sevillou ohledně příchodu francouzského reprezentanta Julese Koundého.

Chelsea si jako hlavní cíle pro letní přestupový termín stanovila podpis kvalitního útočníka a obránce. Před dvěma týdny představila svého bývalého hráče Romelua Lukakua, kterého přivedla za 97,5 milionu liber z Interu Milán a blízko je nyní i akvizici svého vysněného stopera.

Francouzský reprezentant hrající za Sevillu Jules Koundé byl po celé léto pro Chelsea jedním z hlavních přestupových cílů a podle Sky je jeho příchod za 43 milionů liber na Stamford Bridge na spadnutí.

Místo by mu měl uvolnit jeho krajan Kurt Zouma, jenž ve čtvrtek absolvoval lékařskou prohlídku ve West Hamu, který se s Chelsea dohodl na hráčově přestupu za 25 milionů liber.

Zoumu si vyhlédl manažer West Hamu United David Moyes, přičemž jeho klub byl před příchodem francouzského reprezentanta spojován také s podpisy Nikoli Milenkoviče z Fiorentiny a Dujeho Calety-Cara z Marseille.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Tscar - 27.08. Odpovědět

To doufám ne. Strašně špatnej deal ...

Tscar

Z jakých důvodů?

Tomguncz27
Tscar - 28.08. Odpovědět

Zouma je lepší než Koundé. Je nejspíš i lepší než Kristijánsen.

Tscar
Wazz - 28.08. Odpovědět

Koundé je hafo dobrej...zbytečně stresuješ

Wazz

No to nevím, Zouma v podstatě vůbec neumí hrát nohama což je při hře Tuchela docela potřeba a proto ho právě už ani nevyužívá, takže jeho odchod je logický krok a Kounde je za mě výbornej a časem bude ještě lepší

Tomguncz27
Související odkazy
Nejnovější články