Zpět na » Premier League » Největší přestup v anglickém fotbale. Villans akceptují 100 miliónů liber od City za Jacka Grealishe

Premier League - Největší přestup v anglickém fotbale. Villans akceptují 100 miliónů liber od City za Jacka Grealishe

Největší přestup v anglickém fotbale. Villans akceptují 100 miliónů liber od City za Jacka Grealishe © sportbible,com, fotbalportal.cz - Grealish do City?

2

Líbilo se

31.07. - Vše směřuje k přepisování historie. Manchester City v pátek nabídl Aston Ville 100 miliónů liber za Jacka Grealishe. Villans nabídli svému kapitánovi novou smlouvu, ale nyní akceptovali tuto přestupovou sumu. Padne tak rekord Paula Pogby z roku 2016 a tento transfer bude tím největším v historii anglického fotbalu.

Vypadá to, že všechny zainteresované strany jsou již neformálně domluvené. Manchester City vysází na stůl 100 miliónů liber. Na osobních podmínkách by měl být s Jackem Grealishem také domluven. Aston Villa je ochotna tuto nabídku přijmout.

Navzdory tomu, že svému kapitánovi a odchovanci nabízí novou vylepšenou smlouvu. Pokud vše klapne a Jack Grealish skutečně přijde na Etihad Stadium, bude z toho skutečně ten největší transfer anglické fotbalové historie.

Bude překonán rekord Paula Pogby. Ten se v roce 2016 vracel z Juventusu do Manchesteru United za 89 miliónů liber.

Zatím se oba kluby - Aston Villa a Manchester City - k celé věci nevyjádřily. Citizens také chtějí získat Harryho Kanea z Tottenhamu. Na toho jim zatím 100 miliónů liber nestačilo. V případě, že by se Kanea nevzdali, museli by Citizens také někoho prodat.

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Kuzma - 03.08. Odpovědět

Hlavně, že Pepík nedávno brečel, že ani oni nemají takové peníze !
Je to prostě kašpar Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

Kuzma

Dal bych 200, pak ještě nějaký ty bonusy, třeba milion za vstřelenou branku a takový nějaký ty věci... Bentley za podpis smlouvy... cokoliv.

Zdenek1307

Nechápu to, má cenu maximálně tak poloviční a jen blázen by za něj chtěl dát 100 milionů liber, šikovný fotbalista o tom žádná, ale tohle je moc

Tomguncz27
peeko83 - 31.07. Odpovědět

Jelikož cenu určuje prodávající a kupující ji akceptací potvrzuje, tak je tvůj příspěvek štěkotem psa za odjíždějící autem. Trh určuje pravidla, ne naše pošetilé myšlenky a názory Smajlík 1

peeko83

Já to chápu, moje prachy to nejsou, ale přijde mi že některé kluby buď prostě mají na rozdávání, což v téhle době není moc pravděpodobné a nebo moc nepřemýšlí Smajlík 1

Tomguncz27
peeko83 - 02.08. Odpovědět

Dyk jo. Já jen tak trávil nudu Smajlík 1

peeko83
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články