Zpět na » Premier League » Chelsea hledá alternativu za Haalanda. Poptává se na Dannyho Ingse ze Southamptonu

Premier League - Chelsea hledá alternativu za Haalanda. Poptává se na Dannyho Ingse ze Southamptonu

Chelsea hledá alternativu za Haalanda. Poptává se na Dannyho Ingse ze Southamptonu © chelseafc.news, fotbalportal.cz - Danny Ings

2

Líbilo se

20.07. - Thomas Tuchel by rád na Stamford Bridge přivedl nového hrotového útočníka. Na seznamu přání je na nejvyšším místě Erling Haaland z Borussie Dortmund. Jenomže toho nechce německý klub pustit za žádnou cenu. Navíc, když už pouští Jadona Sancha do Manchesteru United. Proto Chelsea hledá možnou alternativu. Měl by jí být Danny Ings.

Jednání ohledně možného příchodu Erlinga Haalanda do Chelsea se zastavilo. Jeho současný zaměstnavatel jej chce udržet. Výstupní klauzule ve smlouvě norského útočníka bude aktivována příští léto. Má výši 65 miliónů liber.

Chelsea doufala, že nabídne o něco víc a získá Haalanda už letos. Jenomže Dortmund údajně požaduje až 150 miliónů liber. Proto budou Blues svou pozornost upírat jinam.

Také se zajímá o návrat Romelua Lukakua, ale Inter požaduje 100 miliónů liber a více. Navíc belgický hromotluk je v mistrovském týmu spokojený a šťastný.

Harry Kane také pravděpodobně neskončí na Stamford Bridge. Chelsea je údajně posledním klubem, do kterého by jej Daniel Levy byl ochoten prodat.

Proto se Blues zaměřují na nový cíl - Dannyho Ingse ze Southamptonu. Tomu zbývá poslední rok smlouvy se Southamptonem. Novou nabídku odmítl podepsat. Chce si zkusit nejvyšší úroveň. Minulou sezónu měl velmi povedenou. V Premier League nastřílel 12 gólů. O rok dříve dokonce 22 branek.

Jenomže pro Chelsea může být varováním to, že osmadvacetiletý Ings už si nejvyšší úroveň vyzkoušel v letech 2015 až 2018 v Liverpoolu, kde se vůbec neprosadil.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / fourfourtwo.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Tscar - 20.07. Odpovědět

A alternativa za Dannyho Ingse jsem nejspíš já ...

Tscar

Saša Kalajdžič ze Stuttgartu Smajlík 2 Ale pak už asi ty

Tomguncz27

taky si nejsem jistý, co si představují pod slovem "alternativa"

ovmartin23
Související odkazy
Nejnovější články