Zpět na » Premier League » Arsenal představil nové dresy pro sezónu 2021/2022

Premier League - Arsenal představil nové dresy pro sezónu 2021/2022

Arsenal představil nové dresy pro sezónu 2021/2022 © fourfourtwo.com, fotbalportal.cz - Arsenal - nové dresy

0

Líbilo se

19.07. - Před každou sezónou je jednou z důležitých věcí také představení nové kolekce dresů, ve kterých hráči vyběhnou na prahu nového ročníku. U Arsenalu to nebylo jinak. Nové dresy jsou velmi ovlivněny dresy, které na sobě Gunners měli na přelomu tisíciletí v roce 1999. Odráží se v nich základní design, také trochu připomínají ikonické dresy Ajaxu Amsterdam.

Aspoň takto se o nich vyjadřují fanoušci na sociálních sítích. Ačkoli modré lemování nahoře zřejmě odkazuje na dresy Gunners z let 1997 až 1999, kdy byl jejich hlavním sponzorem Dreamcast.

Nové dresy budou obsahovat novou technologii od firmy Adidas s názvem HEAT.RDY - keep cool. Tedy speciální technologie chlazení, která jeho nositeli zajistí, aby se cítil dobře a zároveň udrží hráče v suchu.

as(zdroj: express.co.uk)

Poprvé Arsenal tyto dresy naplno ukázal ve víkendovém přátelském utkání proti Rangers, které bylo součástí oslav 150. výročí založení skotského klubu. Zápas skončil remízou 2:2.

dsgdsgsDruhá sada dresů Arsenalu pro novou sezónu (zdroj: paininthearsenal.com)

Venkovní sada dresu je v banánově žluté barvě. Je to odkaz na 50. výročí zisku doublu z roku 1971. Také je v nich cítit jistý závan retro stylu, který je v této době velmi populární. Změnou je to, že místo současného znaku Arsenalu je na levé straně umístěn obrázek kanónu.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Michal Čermák / fourfourtwo.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články