Zpět na » Premier League » Arsenal zrušil předsezónní americké turné. Na vině je rostoucí počet případů covidu

Premier League - Arsenal zrušil předsezónní americké turné. Na vině je rostoucí počet případů covidu

Arsenal zrušil předsezónní americké turné. Na vině je rostoucí počet případů covidu © skysports.com, fotbalportal.cz - Arsenal na turné neletí

2

Líbilo se

21.07. - Během pondělí a úterý podstoupili hráči i realizační tým Arsenalu testy na přítomnost koronaviru. Kvůli vysokému počtu pozitivních případů Gunners zrušili předsezónní turné po USA, kde se měli zúčastnit Florida Cupu. Taková skutečnost samozřejmě výrazně naruší přípravu na novou sezónu. Arsenal musí řešit náhradní program.

Mikel Arteta z toho jistě nebyl nadšený. Arsenal měl odletět tento týden do USA. Přislíbil účast na Florida Cupu, na kterém budou startovat také Everton, Inter Milán a kolumbijští Milionarios.

Už 25. července měli odehrát utkání proti Inter Milán. Ni z toho se ale neuskuteční. Na vině je znovu koronavirus. Během testů na začátku týdne bylo mnoho z nich pozitivních. Proto musel Arsenal turné zrušit.

Kanonýři předsezónní přípravu zahájili ve Skotsku, kde odehráli dva zápasy. Nejprve prohráli s Hibernianem 2:1 a poté remizovali s Rangers 2:2.

Sezóna, ve které nebudou hrát evropské poháry, pro ně začíná 13. srpna, kdy v rámci úvodního kola Premier League zamíří na půdu nováčka z Brentfordu.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Více informací o Inter Milán naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články