Zpět na » Premier League » Tottenham Hotspur se dohodl s Realem Madrid na přestupu nejlepšího levého obránce La Ligy

Premier League - Tottenham Hotspur se dohodl s Realem Madrid na přestupu nejlepšího levého obránce La Ligy

Tottenham Hotspur se dohodl s Realem Madrid na přestupu nejlepšího levého obránce La Ligy © express.co.uk - Sergio Reguilon

0

Líbilo se

17.09. - VIDEO Tottenham Hotspur nejedná s Realem Madrid pouze o hostování Garetha Balea. Podle Sky Sports se dohodl s Bílým Baletem na podpisu španělského reprezentanta Sergia Reguilona, přičemž nejlepší levý obránce uplynulé sezóny La Ligy už podstoupil ve Španělsku lékařskou prohlídku.

O zájmu předních anglických klubů o Reguilona se toho přes léto napsalo hodně a nyní je pravděpodobné, že jeho další kroky budou směřovat do Londýna.

Třiadvacetiletý obránce, který byl díky skvělým výkonům na hostování v Seville vyhlášen nejlepším levým obráncem La Ligy za poslední sezónu, je na pokraji přestupu do Tottenhamu Hotspur.

Real Madrid má post levého obránce dobře zásobený, vedle zkušeného brazilského reprezentanta Marcela má totiž před sebou zajímavou budoucnost Francouz Ferland Mendy, kvůli čemuž dostal Reguilon svolení odejít.

O španělského reprezentanta se kromě Spurs zajímali také Manchester United, Chelsea a Everton, přičemž klub z Merseyside měl v červenci poslat Realu nabídku ve výši 18 milionů liber.

Nakonec ale hráče zřejmě získá Tottenham, jehož trenér José Mourinho se snaží posílit tým po porážce 1:0 s Evertonem v úvodním kole nové sezóny Premier League.

Během léta klub přivedl Pierra-Emila Hojbjerga ze Southamptonu a Matta Dohertyho z Wolves, které by nyní mohli následovat Reguilon a Gareth Bale z Realu Madrid.

Kam dál?

Více informací o Tottenham Hotspur naleznete zde.

Více informací o Real Madrid CF naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
vrana17 - 18.09. Odpovědět

To byl Bale :-D

vrana17
Reklama
Reklama
Nejnovější články