Zpět na » Premier League » Gareth Bale je zpět v Tottenhamu. Spurs mají z Realu Madrid i Sergia Reguilóna

Premier League - Gareth Bale je zpět v Tottenhamu. Spurs mají z Realu Madrid i Sergia Reguilóna

Gareth Bale je zpět v Tottenhamu. Spurs mají z Realu Madrid i Sergia Reguilóna © news.lyricsstory.net, fotbalportal.cz - Bale a Reguilón

0

Líbilo se

20.09. - NEPŘEHLÉDNĚTE Sen tottenhamských fanoušků se stal konečně skutečností. Mohou slavit návrat ztraceného syna. Do severolondýnského klubu se po sedmi letech strávených v Realu Madrid vrací Gareth Bale. Tehdy to byl v roce 2013 světový rekord, když přicházel na Santiago Bernabéu. Teď jde do Tottenhamu na roční hostování. Z Realu mají Kohouti i obránce Sergia Reguilóna, který podepsal smlouvu na 5 let.

Kapitán Walesu se vrací domů. V posledních měsících rozhodně neprožíval v Realu Madrid nejlepší období. Do Španělska přišel v roce 2013 jako velká hvězda. Stál 86 miliónů liber, což byl tehdy světový rekord. Teď se v 31 letech vrací zpět do Tottenhamu.

Přichází jako vyzrálý fotbalista, jako čtyřnásobný vítěz Ligy mistrů a dvojnásobný španělský mistr. V pátek prošel už v Madridu lékařskou prohlídkou a vše se dořešilo během pátku a soboty i v Londýně.

Gareth Bale bude v Tottenhamu na ročním hostování. Spurs se budou podílet na jeho platu, což by je mělo za celou sezónu stát okolo 20 miliónů liber. To rozhodně není zanedbatelná částka. Bude oblékat dres s číslem 9.

asfsaZ Realu přichází i Reguilón (zdroj: skysports.com)

Tottenham získal během soboty ještě jednoho hráče z Realu Madrid. Přichází tako Sergio Reguilón. Ten podepsal pětiletý kontrakt. Jeho cena by se mohla vyšplhat až na 32 miliónů liber. Třiadvacetiletý hráč byl v minulé sezóně zvolen nejlepším levým obráncem celé La Ligy. Hostoval v Seville.

Kam dál?

Více informací o Tottenham Hotspur naleznete zde.

Více informací o Real Madrid CF naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
balmain - 20.09. Odpovědět

surprise, surprise the king is back

balmain
Reklama
Reklama
Nejnovější články