Zpět na » Premier League » Tottenham vyjednává s Realem Madrid o hostování Garetha Balea. Kamenem úrazu je jeho plat

Premier League - Tottenham vyjednává s Realem Madrid o hostování Garetha Balea. Kamenem úrazu je jeho plat

Tottenham vyjednává s Realem Madrid o hostování Garetha Balea. Kamenem úrazu je jeho plat © express.co.uk, fotbalportal.cz - Gareth Bale

5

Líbilo se

16.09. - Je zřejmé, že by se Garet Bale velmi rád vrátil do Tottenhamu, kde strávil šest sezón v rozmezí let 2007 až 2013. Real Madrid by se velšského reprezentanta podle všeho také rád zbavil. Mezi kluby a zástupci Garetha Balea probíhají jednání. Největším problémem je hráčův enormně vysoký plat. Spurs se chtějí dohodnout na podmínkách, aby Balea získali na hostování.

Zástupci Garetha Balea mluví také s dalšími kluby z Premier League. Jenomže se žádným z nich se zatím Real Madrid nedokázal dohodnout. Na začátku září Gareth Bale v jednom z rozhovorů uvedl, že by zvážil přestup zpět do Premier League, pokud by ho nechal Real Madrid odejít.

Mluvilo se také o Manchesteru United. Intenzivně teď ale jedná především Tottenham, kam by se mohl Gareth Bale vrátit po sedmi letech. José Mourinho před prvním utkáním proti Evertonu pronesl, že potřebuje útočníka. Byl by rád, kdyby mu toto přání vedení klubu splnilo. Harry Kane na všechno sám nestačí.

Největším problémem ale je Baleův plat. Tottenham by jej rád získal alespoň na hostování. Jenomže i tak by musel zřejmě platit zhruba polovinu Baleovy mzdy. A skutečně by klub, jakým je Tottenham, platil jednatřicetiletému hráči 250 až 300 tisíc liber týdně?

Proto je ve hře i Manchester United, kterému se ovšem také nezamlouvá právě tato položka.

Kam dál?

Více informací o Real Madrid CF naleznete zde.

Více informací o Tottenham Hotspur naleznete zde.

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články