Zpět na » Premier League » Manchester City koupí z Bournemouthu Nathana Akého za 41 miliónů liber. Chelsea zájem nemá

Premier League - Manchester City koupí z Bournemouthu Nathana Akého za 41 miliónů liber. Chelsea zájem nemá

Manchester City koupí z Bournemouthu Nathana Akého za 41 miliónů liber. Chelsea zájem nemá © goal.com, fotbalportal.cz - Aké zamíří do City

0

Líbilo se

30.07. - Do Manchesteru City se brzy postěhuje první letní posila. Pep Guardiola chce větší konkurenci na stoperských postech, a proto si přivede Nathana Akého z Bournemouthu, který letos sestoupil z Premier League. Bývalý hráč Chelsea by měl stát 41 miliónů liber. Blues ještě mají šanci jej získat zpět, ale podle všeho to Frank Lampard nemá v úmyslu.

Rozhovory mezi Bournemouthem a Manchesterem City započaly už před koncem sezóny Premier League. Podle všeho už jsou domluveny na přestupové částce. Citizens by měli získat Nathana Akého za 41 miliónů liber.

Má se za to, že pětadvacetiletý stoper se přestupu rozhodně bránit nebude. I kvůli tomu, že Cherries budou hrát v příštího sezóně po sestupu pouze Championship.

Ještě musí být dořešeny osobní podmínky a také délka smlouvy. Měla by to být otázka nejbližších dní. V roce 2017 byl Nathan Aké rekordní posilou Bournemouthu, když jej vykoupil z Chelsea za 20 miliónů liber.

Byl několikrát spojován s návratem na Stamford Bridge. Je pravdou, že Chelsea má díky předkupnímu právu, které je zakotveno v Akého smlouvě, ještě 72 hodin na to, aby nabídku Manchesteru City přebila.

Jenomže Frank Lampard nemá podle všeho o Nathana Akého zájem a jeho získání se snažit nebude. Navíc sám hráč touží po spolupráci s Pepem Guardiolou.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

souhlas. nemyslim si, ze by zrovna on nasi dravou obranu pozvednul

ovmartin23
Reklama
Reklama
Nejnovější články