Zpět na » Premier League » Porto snížilo cenu své opory. Vedle Chelsea jsou ve hře o levého obránce i United a City

Premier League - Porto snížilo cenu své opory. Vedle Chelsea jsou ve hře o levého obránce i United a City

Porto snížilo cenu své opory. Vedle Chelsea jsou ve hře o levého obránce i United a City © express.co.uk - Alex Telles

5

Líbilo se

25.07. - VIDEO Chelsea bude mít v honbě za podpisem nového levého obránce ztíženou situaci, o jeden z jejích vyhlédnutých cílů se totiž zajímají i její konkurenti z Premier League Manchester United a Manchester City. Obránce Porta si Chelsea vyhlédla jako levnější alternativu za Bena Chilwella z Leicesteru City.

Levý bek Porta Alex Telles se ocitl v hledáčku Chelsea poté, co se anglickému klubu nepodařilo dohodnout s Leicesterem na ceně Bena Chilwella, jenže o jeho podpis se pravděpodobně ještě bude muset utkat s Manchesterem United a Manchesterem City.

Blues měli o Chilwella velký zájem, jenže je odradila cenovka 80 milionů liber za anglického reprezentanta, za kterou minulý rok kupoval Manchester United z Leicesteru Harryho Maguirea.

Kvůli velkým investicím do jiných postů se tak Chelsea musela obrátit na levnější alternativu, kterou by se mohl stát právě Telles, jenž už informoval Porto, že by z klubu rád během léta odešel.

Telles má za sebou fantastickou sezónu, ve které potvrdil svoje ofenzivní kvality a přestože nastupuje jako levý obránce, zaznamenal 13 gólů a 12 asistencí ve 47 zápasech ve všech soutěžích.

Levý bek se zkušenostmi z Ligy mistrů má v Portu výkupní klauzuli ve výši 40 milionů eur (36,4 milionu liber), jenže v klubu mu má už za rok skončit smlouva a novou odmítl podepsat.

Porto je tak připraveno vzdát se jedné ze svých hlavních opor za 25 milionů eur (22,7 milionu liber), aby o ni příští rok nepřišlo bez náhrady. To však vedle Chelsea zaujalo i konkurenci z Manchesteru a dá se očekávat tvrdý souboj o zisk brazilského reprezentanta.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Vít Sedlák / express.co.uk, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Wazz - 26.07. Odpovědět

"Kvůli velkým investicím do jiných postů se tak Chelsea musela obrátit na levnější alternativu".... Smajlík 2 Smajlík 2 franta lampa pičunda prošustroval všechny prachy za německý netáhla a v obraně bude hrát mentál Alonso... Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 13 Smajlík 13

Wazz

....80 míčů za dřeváka může dát jenom komik Ralphík Smajlík 2 Smajlík 2

TuffGong
Reklama
Reklama
Nejnovější články