Zpět na » Premier League » Chelsea a Manchester United svedou boj o Boubakaryho Soumarého. Bude z něj nový Pogba?

Premier League - Chelsea a Manchester United svedou boj o Boubakaryho Soumarého. Bude z něj nový Pogba?

Chelsea a Manchester United svedou boj o Boubakaryho Soumarého. Bude z něj nový Pogba? © foxsportsasia.com, fotbalportal.cz - Boubakary Soumaré

4

Líbilo se

16.01. - VIDEO Arsenal odpadl. Šance se s největší pravděpodobností vzdaly i Real Madrid a Valencie. Zbývají tedy dva kohouti. O získání Boubakaryho Soumarého se poperou Chelsea a Manchester United. Dvacetiletý francouzský záložník patří Lille. Konečný zájemce bude muset sáhnout hluboko do kapsy i proto, že Soumaré má s Lille smlouvu až do roku 2022.

Boubakary Soumaré je odchovancem Paris FC. V roce 2011 zamířil do Paris Saint-Germain. Tam zůstal až do roku 2017. Následně jej získalo Lille, kde působí dodnes. Má s Lille smlouvu na dalších dva a půl roku. Je to typický box-to-box hráč, takže velmi podobný typ jako Paul Pogba.

Snad i proto, že se stále velmi často spekuluje o odchodu Paula Pogby z Manchesteru United, měl by být klub z Old Trafford jedním ze dvou hlavních zájemců o Soumarého. Red Devils by měli svést souboj s Chelsea, která o dvacetiletého francouzského záložníka také stojí.

sfsdgv(zdroj: skysports.com)

Svou šanci už údajně vzdaly Arsenal, Real Madrid i Valencie. Očekává se, že Boubakary Soumaré bude jedinou mladičkou hvězdou Lille, která bude v lednu prodána.

esgse(zdroj: skysports.com)

V této sezóně dosud nastoupil do 23 utkání v součtu všech soutěží. Z toho šestkrát si zahrál v Lize mistrů.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
DeviI - 16.01. Odpovědět

12:24 Bruno Fernandes si prý plácl s Red Devils
Bruno Fernandes je podle posledních zpráv domluven na podmínkách angažmá v Manchesteru United. Ten má o portugalského záložníka velký zájem a snaží se dojednat přestup z lisabonského Sportingu za 60 milionů liber. (dailymail.co.uk)

DeviI

United Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2

vladcevesmiru1
Kuzma - 16.01. Odpovědět

No já bych ho do United bral, už jen z toho důvodu, že příchod jiného hráče nepřipadá v úvahu. Počítám, že příchod Bruna se potvrdí v následujících dnech. United potřebují záložníky jako sůl. Navíc v létě sichr odejde Pogba, takže to bude další oslabení v záloze.

Kuzma

Prosim Romane kup ho. Moc si přeju ,aby šel do Chelsea.

AVSuvorov
Nejnovější články