Zpět na » Premier League » Manchester United by teď dokázal zničit i Maradonu a Pelého. Už tam nikoho nepošlu, kritizuje Mino Raiola. A co Pogba?

Manchester United by teď dokázal zničit i Maradonu a Pelého. Už tam nikoho nepošlu, kritizuje Mino Raiola. A co Pogba?

Manchester United by teď dokázal zničit i Maradonu a Pelého. Už tam nikoho nepošlu, kritizuje Mino Raiola. A co Pogba? © marca.com, fotbalportal.cz - Mino Raiola mluví o United a Pogobvi

8

Líbilo se

02.01. - Není to nic nového. U Mina Raioly už si všichni zvykli na to, že když už promluví do médií, jsou to velmi ostrá kontroverzní slova. Teď si vzal znovu na paškál Manchester United. V něm má jednoho ze svých nejlukrativnějších klientů - Paula Pogbu. Slavný italský agent uvedl, že na Old Trafford už nepošle žádného hráče. Podle něj dokáže zničit jakoukoliv hvězdu.

Mino Raiola si nadále myslí, že Paul Pogba potřebuje klub s jasným sportovním projektem. Jako příklad uvedl Juventus, kde už jeho francouzský klient působil. Stále se diskutuje o jeho budoucnosti. Mluví se o jeho možném odchodu z Manchesteru United. Za něj v této sezóně toho příliš neodehrál. Je znovu zraněný a zřejmě jej v brzké době čeká operace kotníku.

Paul Pogba je zpět v Divadle snů od roku 2016. Tehdy za něj Rudí ďáblové zaplatili 89 miliónů liber, což z něj dělalo nejdražšího fotbalistu na planetě.

Raiolovi se také nezamlouvá lékařská péče, jaké se Paulu Pogbovi v Manchesteru United dostává. Sotva se vrátil po zranění, už je opět mimo hru. Říká, že už nebude žádného svého klienta podporovat v tom, aby odešel do Manchesteru United.

„Hádal se se sirem Fergusonem. Byl jediný, kdo mu řekl ne. Nikdy to nedokázal skousnout. Ale nyní je Pogbovým problémem Manchester United. Je to klub bez jasného sportovního projektu, je mimo realitu.“

„Dnes bych tam neposlal žádného svého klienta, žádného hráče. Oni by zničili dokonce i Maradonu, Pelého či Maldiniho. Paul potřebuje tým a společnost. Jako to například měl v Juventusu.“

Kam dál?

Michal Čermák / goal.com, fotbalportal.cz

Nejnovější články