Zpět na » Premier League » Chelsea poslala nabídku na Fernandese z Benfiky. Nejprve hostování, pak zaplatí 55 miliónů liber

Premier League - Chelsea poslala nabídku na Fernandese z Benfiky. Nejprve hostování, pak zaplatí 55 miliónů liber

Chelsea poslala nabídku na Fernandese z Benfiky. Nejprve hostování, pak zaplatí 55 miliónů liber © express.co.uk, fotbalportal.cz - Gedson Fernandes

0

Líbilo se

09.01. - Sleduje jej celá řada klubů, včetně těch z Premier League. Mluvilo se o Manchesteru United. Do hry se vložil i West Ham. Ale teď to vypadá, že nabídku Hammers ještě vylepšila Chelsea. Ta podle zdrojů stanice Sky Sports poslala do Benfiky nabídku na Gedsona Fernandese. Nejprve chce osmnáctiměsíční hostování s následným odkupem za 55 miliónů liber.

Je mu teprve 20 let, ale už dostal i pozvánku do dospělé reprezentace Portugalska. Je považován za jeden z největších současných talentů. Gedson Fernandes je hráčem Benfiky, ale krouží kolem něj množství velkoklubů.

Jednu dobu to vypadalo, že jej uloví Manchester United. I další zájemci jsou z anglické Premier League. West Ham poslal dosud svou poslední nabídku, která zněla: hostování na rok a půl a poté odkup za 33 miliónů liber.

Tohle ale nyní trumfla Chelsea. Ta předložila také osmnáctiměsíční hostování, ale pak je ochotna zaplatit až 55 miliónů liber. Také vše záleží na tom, zda by Gedson Fernandes odehrál v dresu Chelsea alespoň 50 % zápasů.

Má se za to, že samotný hráč upřednostňuje přesun do Premier League. Jeho vysněným cílem je z rodinných důvodů Londýn.

Ve smlouvě má výstupní klauzuli ve výši 102 miliónů liber, nicméně vedení Benfiky již připustilo, že takovou sumu nakonec požadovat nebude.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Wazz - 09.01. Odpovědět

největší současný talent co si dva měsíce nekopl za Áčko..jen si ho kup tlustej Frenku..přeplať všechny Smajlík 3 Smajlík 3

Wazz

Neboj se, nekoupí. Matt Law to hned vyvrátil... Ze Skysports se stává čím dál tím větší bulvár. Dřív, co napsali mělo velkou váhu. Poslední dobou, je to čím dál tím horší. United spojují s 50 hráči a o Chelsea nemluvím. Ale to určitě víš Smajlík 1 .

MaraHCFC
Wazz - 09.01. Odpovědět

o tom žádná.. Smajlík 1

Wazz
Reklama
Reklama
Nejnovější články