Zpět na » Premier League » Nazlobený Declan Rice: Skoro nikdo z hráčů Premier League nechce VAR

Premier League - Nazlobený Declan Rice: Skoro nikdo z hráčů Premier League nechce VAR

Nazlobený Declan Rice: Skoro nikdo z  hráčů Premier League nechce VAR © football-addict.com, fotbalportal.cz - Declan Rice

1

Líbilo se

11.01. - VIDEO V páteční předehrávce dvaadvacátého kola Premier League zavítal West Ham do Sheffieldu. Nováček soutěže potvrdil to, že je zatím štikou ligy a dokázal Hammers zdolat 1:0. Hosté se zlobili, protože jim byl v závěru odvolán vyrovnávací gól střídajícího Snodgrasse kvůli hraní rukou Declana Rice. Ten by byl nejraději, kdyby byl VAR zrušen. Říká, že takřka žádný hráč v Premier League VAR nechce.

Sheffield United vedl nad West Hamem od 53. minuty, kdy se trefil McBurnie po přihrávce Flecka. Pro skotského útočníka to byl čtvrtý gól v sezóně. Další branka už nepadla. Respektive bylo jí dosaženo, ale následně byla rozhodnutím VAR odvolána.

Měl ji na svědomí střídající Robert Snodgrass, který přišel na hřiště na posledních 20 minut. Ovšem Kladiváři se bodu nedočkali. Gól byl odvolán poté, co VAR rozhodl, že předtím zasáhl míč rukou. Declan Rice.

Sheffield United se díky dalším třem bodům posunul na pátou příčku. Jen čtyři body za Chelsea, která má ovšem zápas k dobru.

To West Ham zůstává šestnáctý a bude mít velké starosti. Declan Rice byl po zápase hodně naštvaný. VAR se mu vůbec nezamlouvá.

„Zuříme, to je jasné.“

„Protihráč srazil míč do mé ruky. Byl jsem v plném běhu a míč se od jeho hlavy odrazil do mé ruky. Nebyl v tom žádný úmysl.“

„VAR to zkontroloval a gól odvolal. Bylo to jako kopanec do zubů.“

„Nejsou to jen mé myšlenky, takhle přemýšlí všichni hráči v Premier League. Skoro každý z nás nechce VAR. Bylo už tolik bláznivých rozhodnutí. Vidíte, jak je to s oslavou gólů. Takový by fotbal neměl být.“

„Všichni jsme s tím nespokojeni. Ale teď to zkrátka patří ke hře, takže se s tím musíme vyrovnat.“

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, youtube.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články