Zpět na » Primera Division » Xavi zuří: Všichni to viděli, byl to gól

Xavi zuří: Všichni to viděli, byl to gól

Xavi zuří: Všichni to viděli, byl to gól © iconsport - Trenér Xavi Hernandéz je po El Clásicu frustrovaný

0

Líbilo se

22.04. - Trenér Barcelony Xavi znovu kritizoval rozhodčího po nedělní porážce v El Clásicu s Realem Madrid. Real Madrid doma zvítězil 3:2 po gólu Juda Bellinghama v nastavení. Xaviho ale rozzuřil jiný moment. Trenér už zuřil na sudího po středeční prohře s PSG a ani se Santiagem Bernabeu nebyl spokojený. Hlavním problémem byl neprůkazný gól od Lamina Yamala v prvním poločase. Xavi je přesvědčen, že míč překročil brankovou čáru.

„Všichni to viděli. Mohou mě klidně potrestat. Záběry jsou jasné. Můžu jen analyzovat hru a my jsme byli lepší než Madrid. Udělali jsme chyby, ale to je součást přechodného období, ve kterém se nacházíme. Zasloužili jsme si vyhrát," řekl novinářům.

Trenér si stěžuje na chybějící technologii

Brankář Barcelony Marc-Andre ter Stegen po zápase kritizoval absenci technologie na brankové čáře a Xavi souhlasí, že je to pro La Ligu problém. „Ano, naprosto souhlasím. Je to ostuda. Ano, je. Myslím, že včera se mě ptali na rozhodčího a já jsem řekl, že doufám, že si ho nikdo nevšimne a odpíská to dobře," dodal.

„No, ani jedna z těch věcí se nestala. Škoda. Chceme-li být nejlepší ligou na světě, musíme jít dál a zavést technologii."

Xavi znovu zdůraznil, že věří ve svůj tým a v jeho schopnost bojovat o La Ligu. „Jsme v procesu transformace a učíme se z chyb. Jsme lepší tým než Real Madrid a ukázali jsme to na hřišti. Štěstí nebylo na naší straně a technologie chyběla. Budeme pokračovat v boji o titul," prohlásil Španěl.

Everyone has seen it´ - Xavi rages at Barcelona´s ghost goal against Real  Madrid - Barca Blaugranes

Je opravdu zarážející, že liga formátu té španělské nemá goal line technology. Naštěstí pro tuto soutěž stanice Canal plus svou technologií dokázala, že míč nepřešel brankovou čáru celým objemem.

Nikolas Kočica /

Nejnovější články