Zpět na » Primera Division » Jeden Mbappé nestačí? Real Madrid chce podepsat i Ethana Mbappého

Jeden Mbappé nestačí? Real Madrid chce podepsat i Ethana Mbappého

Jeden Mbappé nestačí? Real Madrid chce podepsat i Ethana Mbappého © iconsport.photo - Kylian Mbappé a jeho mladší bratr na basketu

8

Líbilo se

27.02. - NEPŘEHLÉDNĚTE Real Madrid chce posílit své řady o dalšího talentovaného fotbalistu - tentokrát bratra slavného Kyliana Mbappého! Podle posledních zpráv španělský gigant chce získat i mladého Ethana Mbappého, který má potenciál navázat na úspěchy svého slavnějšího bratra.

Real Madrid brzy nejspíe oznámí další přírůstek do svého týmu, a to ve formě mladého Ethana Mbappého, bratra známé fotbalové superhvězdy Kyliana Mbappého. Tento krok přichází poté, co Kylian oznámil odchod z PSG na konci sezóny a následný přechod do Realu Madrid. Podle zpráv má již Kylian podepsanou pětiletou smlouvu s Real Madrid.

Ethan Mbappé, který má za sebou úspěšnou kariéru v mládežnických týmech PSG, se nejspíše připojí k rezervnímu týmu Realu Madrid, aby posílil klubovou akademii. Jeho příchod posiluje perspektivu budoucnosti klubu a vytváří vzrušení mezi fanoušky ohledně potenciálu, který s sebou přináší jako mladý a talentovaný hráč.

Já na bráchu, brácha na mě

Tento krok ukazuje ambice a odhodlání Realu Madrid hledat a rozvíjet nové talenty, kteří mohou pomoci klubu dosáhnout dalších úspěchů na domácí i mezinárodní scéně. Ethan Mbappé se tak nejspíš stane dalším důležitým krokem ve vývoji týmu pod vedením trenéra Carla Ancelottiho a zvýší sílu madridského klubu.

Petr Magasanik / fotbalportal.cz

Nejnovější články