Zpět na » Francie: Ligue 1 » Kyliana Mbappého naštvala poslední střídání. Osobně se kvůli tomu sešel i s trenérem PSG

Kyliana Mbappého naštvala poslední střídání. Osobně se kvůli tomu sešel i s trenérem PSG

Kyliana Mbappého naštvala poslední střídání. Osobně se kvůli tomu sešel i s trenérem PSG © iconsport.photo - Kylian Mbappé

0

Líbilo se

03.03. - Útočník Paris Saint-Germain Kylian Mbappé se v sobotu sešel v klubovém tréninkovém centru s trenérem Luisem Enriquem, se kterým řešil napětí pramenící z brzkých střídání v posledních zápasech. Mbappé byl v pátek při utkání s Monakem už po 45 minutách stažen ze hřiště a následně odmítl strávit zbytek utkání na lavičce náhradníků.

Mbappého střídání už o poločasové přestávce, které francouzský útočník nesl zvláště nelibě, přišlo jen týden poté, co byl dříve nepostradatelný kanonýr vystřídán v 65. minutě zápasu proti Rennes.

Luis Enrique vysvětlil Mbappého vystřídání v pátečním zápase tím, že cítil, že je ta správná chvíle nahradit hráče jeho krajanem Randalem Kolo Muanim, zápas ale přesto skončil bezbrankovou remízou.

Podle zdrojů z klubu byl Mbappé ze svého střídání velice nešťastný a na sobotu si vyžádal osobní schůzku se španělským trenérem. Na té se mimo jiné dozvěděl, že v jeho střídání nebylo nic osobního a nešlo o odplatu za jeho rozhodnutí opustit PSG.

Španělský trenér měl hráče poslat ze hřiště kvůli tomu, že nebyl úplně fit a Enrique jej chtěl šetřit na důležitější zápasy. Sám Mbappé má přitom pocit, že jde pouze o trest za jeho rozhodnutí opustit klub po konci letošní sezóny.

Mbappé nedávno klub informoval, že v Paříži nepodepíše prodloužení kontraktu, přičemž stávající mu vyprší už po letošní sezóně. Hráč má momentálně jednat především s Realem Madrid, který je optimistický ohledně vzájemné dohody.

Kam dál?

Vít Sedlák / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články