Zpět na » Primera Division » Manchester United zvažuje budoucnost Masona Greenwooda, zůstane v Getafe?

Manchester United zvažuje budoucnost Masona Greenwooda, zůstane v Getafe?

Manchester United zvažuje budoucnost Masona Greenwooda, zůstane v Getafe? © iconsport - United v následujících dnech rozhodne, jaká bude budoucnost Masona Greenwooda

0

Líbilo se

26.02. - Mladý talent Manchesteru United Mason Greenwood momentálně hostuje v Getafe. Greenwood byl původně suspendován United v lednu 2022 po zatčení pro podezření z znásilnění a útoku. Následně byl v říjnu ze znásilnění i obviněn. Státní zástupce však tyto obvinění v únoru minulého roku zrušil, protože obvinění odvolali klíčoví svědci v případu. United se ale i tak rozhodli poslat Greenwooda na hostování s tím, že bude lepší, když se cesty klubu a mladého hráče rozejdou.

Nový menšinový vlastník United Sir Jim Ratcliffe však minulou středu prohlásil, že klub učiní čerstvé rozhodnutí o Greenwoodově budoucnosti poté, co on a INEOS převzali fotbalové operace na Old Trafford.

Ratcliffe vysvětlil, že United učiní spravedlivé rozhodnutí na základě morálních hodnot a dodal: „Základní hodnotou je v podstatě to, zda je dobrý člověk, a zda by mohl upřímně hrát pro Manchester United a zda bychom s tím byli pohodlní, a zda by byli pohodlní i fanoušci."

V rozhovoru pro španělskou rozhlasovou stanici Cope tvrdil prezident Getafe Angel Torres, že Greenwood má zájem zůstat ve španělském klubu i v příští sezóně, pokud bude opět rozhodnuto, že United opustí.

Mason Greenwood po dlouhé době opět na hřišti. Jak se mu vedlo? |  FotbalPortal.cz

Místní zpravodajský zdroj Nacional nyní uvádí, že United jsou ochotni snížit svou požadovanou cenu za 22letého hráče z 50 milionů eur na 30 milionů eur.

Údajně se uvádí, že Barcelona je připravena připravit formální nabídku na získání útočníka, přičemž jse s útočníkem spojen i zájem o jeho přestup ze strany Realu Madrid a Atlética Madrid a několika italských klubů.

Greenwood v této sezóně v La Lize v dresu Getafe vstřelil pět gólů a přidal pět asistencí ve 22 zápasech. Getafe je v tabulce desáté s 34 body.

Nikolas Kočica /

Nejnovější články