Zpět na » Primera Division » Kde bude hrát Luka Modrič v další sezóně?

Kde bude hrát Luka Modrič v další sezóně?

Kde bude hrát Luka Modrič v další sezóně? © iconsport.photo - Luka Modrič

0

Líbilo se

24.02. - Luka Modrič je jedním z nejlepších záložníků historie. Chorvatský středopolař ze sebe v Realu Madrid udělal absolutní legendu, ale jeho čas na Santiago Bernabeu se chýlí ke konci. Řeší se tak to, co s ním po sezóně bude. Možností je několik. O čem se aktuálně v souvislosti s 38letým záložníkem mluví? Je ve hře třeba i konec kariéry?

Real Madrid

Ačkoliv je to hodně nepravděpodobné, ve hře stále může být i setrvání v Realu Madrid, a to zřejmě do doby, než se oficiálně oznámí, že se s Madridem Luka po 12 letech rozloučí. Carlo Ancelotti ho stále využívá a v kabině je někdo Modričova kalibru potřeba, ale herní čas mu klesá. V dresu Los Blancos Modrič vyhrál všechno, možná by chtěl na konec kariéry něco předat dál někomu jinému.

Konec kariéry

Co si budeme nalhávat, hledat motivaci ve 39 letech, když jste vyhrál 5x Ligu mistrů, několik titulů v La Lize, máte Zlatý míč a 2 medaile z mistrovství světa s Chorvatskem. Peněžní motivace? Myslím si, že Modrič už má vyděláno na několik životů dopředu a nepotřebuje to. I v Chorvatsku toho vyhrál před odchodem do Tottenhamu dost a rozdělaná práce ho tam nečeká. Konec je určitě možností.

Dinamo Záhřeb

Nejvíce se v souvilosti s Modričem mluví právě o návratu do Chorvatska, kde o to velmi stojí Dinamo Záhřeb, tedy klub, kde Modrič hrával už od chvil, kdy byl dítě, proklouznul v jeho dresu do dospělého fotbalu a ukázal se Tottenhamu i chorvatské reprezentaci. Za Dinamo odehrál 79 zápasů a byl u 3 titulů. Má na co navazovat. Návraty do Chorvatska jsou navíc v kurzu. Podívejme se na Hajduk a Perišiče,Brekala s Kaliničem.

Luka Modrič

MLS

Samozřejmě bude ve hře i USA, kde je o Modriče zájem logicky už několik let. Kdyby po něm na druhou polovinu sezóny a play-off chtěl sáhnout Inter Miami, moc bych se nedivil. Ale Miami není jediným zámožným klubem v soutěži a příchod někoho jako Modrič by určitě posvětila i soutěž podobně jako s Messim a finanční pomoci by se zájemci dostalo. Pro Modriče to zní mnohem lépe než Saudská Arábie.

Saudská Arábie

O Modriče není zájem jen v Major League Soccer, ale už toto léto měl nabídky z klubů ze Saudské Arábie, kde mu nabízeli plat s devíti ciframi ročně. Jak jsem ale říkal, kdyby byly pro Modriče peníze motivací, odešel by už v létě. V Madridu už nemá nikomu co dokazovat. Navíc asi není tajemstvím, že s Tonim Kroosem zrovna Arábii nepodporují. Jako reálnější verzi tu vidím dokonce i konec kariéry.

Luka Modrič

David Suchý / fotbalportal.cz

Nejnovější články