Zpět na » Primera Division » Mbappé nebo Haaland? Brankář Realu Madrid má jasno

Mbappé nebo Haaland? Brankář Realu Madrid má jasno

Mbappé nebo Haaland? Brankář Realu Madrid má jasno © iconsport.photo - Andriy Lunin

2

Líbilo se

10.02. - Kylian Mbappé do Realu Madrid, to je aktuálně obrovské téma. Každý den tu jsou nové informace, které nasvědčují buď jeho srtrvání v PSG, nebo přestupu do Madridu. Co se ale stane, když dostane hráč Realu Madrid, jenž žije ve spekulaci ohledně příchodu nového spoluhráče, otázku, zda by si vybral Kyliana Mbappého, nebo Erlinga Haalanda? Tak jako Andriy Lunin.

Kylian Mbappé a Real Madrid, to je spojení, jenž aktuálně hýbe médii. Jednalo by se o historicky jeden z největších přestupů fotbalových dějin a hned několik věcí nasvědčuje tomu, že 25letý Francouz je aktuálně blíž Santiagu Bernabeu, než Parku princů. Podle Nassera Al-Khelaifiho se však Mbappé ještě nerozhodnul, a vše je tak stále otevřené. Větší kauzy se ale do začátku léta určitě nedotkáme. Dost možná může Mbappého budoucnost v PSG záviset i na letošním úspěchu s tímto klubem. Musíme si počkat.

Kylian Mbappé se zároveň asi po zbytek kariéry nevyhne srovnání s Erlingem Haalandem. Ten je mladší, ale už toho na kubové úrovni dosáhl více, a to za jednu sezónu. Právě díky onomu debutovému ročníku v Manchesteru City vystoupil z Messiho stínu, Mbappé zatím ne. Na otázku, zda preferuje Erlinga Haalanda nebo Kyliana Mbappého odpvěděla i momentální jednička Los Blancos, Andriy Lunin. Ukrajinský gólman dokázal při zranění Courtoise posadit Kepu a výborně se mu zatím daří. Koho by si vybral on?

Za mě je volba jasná. Jako devítku bych bral Erlinga Haalanda," řekl Andriy Lunin.

Erling Haaland

David Suchý / fotbalportal.cz

Nejnovější články