Zpět na » Primera Division » Real Madrid utekl hrobníkovi z lopaty. K otočce s poslední Almerií mu pomohl VAR a hrdina Carvajal

Real Madrid utekl hrobníkovi z lopaty. K otočce s poslední Almerií mu pomohl VAR a hrdina Carvajal © iconsport.photo - Dani Carvajal

0

21.01. - REVIEW Almeria je letos asi nejhorším týmem z top 5 lig. V La Lize je beznadějně poslední se 6 body a dnes vyrazila na Real Madrid. Po prvním poločase ale vedla na Santiago Bernabeu 2:0. Real Madrid však dokázal druhý poločas využít k výborné otočce, která ale má hnusnou pachuť podezřelých rozhodnutí rozhodčího a VARu, na což představitelé Almerie nereagují pozitivně.

Real Madrid - Almeria 3:2

Branky: 57. Bellingham, 67. Tchouameni, 90+9. Carvajal, 1. Ramazani, 43. Edgar

Real Madrid: Kepa - Carvajal, R)udiger, Nacho (46. Díaz), Mendy (46. Mendy) - Valverde (70. Ceballos), Tchouameni, Bellingham, Kroos (82. Camavinga) - Rodrygo (46. Joselu), Vinícius

Almeria: Maximiano - Pubill (70. Pozo), Kaiky, Chumi, Akieme - Arribas, Lopy, Edgar, Robertone (85. Melero), Ramazani (77. Embarba) - Milovanovič (70. Suaréz)

Ani ne minutu trvalo, než se Almeria ujala vedení. Jak už to tak v duelech s Almerií bývá, prosadit se dokázal nadějný belgický křídelník Largie Ramazani. Zúročit dokázal přihrávku Robertoneho. Výkon Los Blancos byl v prvním poločase naprosto tragický. Vyvinul jen 5 střel a ani jedna nebyla na branku. Naopak Almeria vystřelila rovnou 8x a na branku dvakrát. O to více šokující ale je, že i její druhá střela skončila za Kepovými zády. Postaral se o ní defenzivní záložník Edgar. Ten dal gól před pár týdny i do sítě Barcelony. Proti jeho pumelici ale neměl Kepa šanci. Famózní gól.

Druhý poločas, to ale byla úplně jiná písnička. V pokutovém území zahrál rukou Kaiky. Bylo to první rozhodnutí, které protagaonisty z Almerie pořádně nahněvalo. Následnou penaltu proměnil Jude Bellingham. Real Madrid nadále tlačil a Vinícius se prosadil po centru Tchouameniho, kdy všichni z Almerie volali po brazilcově ruce. Almerii poslal opět do vedení odchovanec Los Blancos Arribas, ale branka mu nebyla uznána pro faul. První otočku měl na starosti Bellingham. Ani jemu ale branka uznána nebyla, a tak přišla až 99. minuta, na zadní tyči se objevil Dani Carvajal a zařídil famózní otočku Los Blancos. Komentáře po zápase ze strany soupeře ale byly jasně proti rozhodnutím rozhodčího.

Někdo se podle mě rozhodl, že dneska prostě nemůžeme vyhrát. A tak se to taky nestalo," řekl obránce Pubill.

„Dnes nás okradli," okomentoval zápas záložník Melero.

„Ať se na to nejdříve koukne, a potom to komentuje. Kdyby se na to podíval, tak uvidí, že všechna rozhodnutí rozhodčího byla správná," znělo z úst střelce vítězné branky Daniho Carvajala.

„Všechna rozhodnutí rozhodčího byla správná, ale chápu to, že soupeř je zklamaný. Chápu jeho reakci," řekl Carlo Ancelotti.

Muž zápasu: Jude Bellingham