Zpět na » Primera Division » Diego Simeone: Griezmann se narodil pro Atlético Madrid

Diego Simeone: Griezmann se narodil pro Atlético Madrid

Diego Simeone: Griezmann se narodil pro Atlético Madrid © iconsport.photo - Antoine Griezmann

0

Líbilo se

08.11. - Antoine Griezmann sice po návratu z Barcelony rozhodně nepřesvědčil na první dobrou. Fanoušci ho nechtěli, ale Atlético se rozhodlo ho po nejhorší sezóně kariéry podržet a přivedlo ho natrvalo. Vloni to splatil. Byl nejlepším hráčem La Ligy a famózní výkony předvádí i v letošním ročníku. Po dalším skvělém výkonu použil Diego Simeone silná slova. Antoine Griezmann se prý narodil pro Atlético Madrid.

Do Atlética Madrid Antoine Griezmann přišel v roce 2014 jakožto francouzský reprezentant, jemuž se díky výborným výkonům za Real Sociedad předpovídala velká budoucnost. A naplnil to. Už v Atléticu se vypracoval mezi nejlepší hráče planety a dokonce mezi ty nejhodnotnější. S přestupem možná trochu otálel. Do Barcelony tak zamířil v roce 2019. Nebylo to ono. Po dvou letech se vrátil formou hostování. Nejhorší sezóna kariéry. Jen 3 góly a 4 asistence. Fanoušci si nepřáli, aby přestoupil zpět natrvalo. Atlético to ale udělalo. Zaplatilo 20 milionů eur.

Stále tedy na Griezmannovi 100 milionů eur vydělalo. Fanoušci byli právem skeptičtí. Jenomže Griezmann změnil svou hru. Viděli jsme to ve francouzském nároďáku, kde hrál ze zálohy. A bože...on hrál dokonale. Podle mě nejlepší záložník mistrovství světa. Přidal nové prvky i do své hry v Atléticu. Výsledek? Nejproduktivnější sezóna, jakou kdy v La Lize zažil. Vstřelil 15 gólů, na dalších 16 přihrál. Asistence se letos z jeho hry vytratily, ale ostrými pálí stále. Je zpátky. Po demolici Celticu 6:0, kdy dal 2 góly sloy chvály nešetřil ani trenér Diego Simeone.

Antoine bude jednou jedním z nejlepších hráčů, jací kdy za tenhle klub hráli. Nemám o tom sebemenších pochyb, ačkoliv mu hodně lidí nevěřilo. On se pro Atlético narodiil," řekl Diego Simeone.

Diego Simeone a Antoine Griezmann

David Suchý / twitter.com

Nejnovější články