Zpět na » Primera Division » Byl sestaven žebříček hráčů El Clásica od toho nejlepšího po nejzbytečnějšího. Jak je na tom Messi, Ronaldo, Zidane, Ronaldinho a další?

Byl sestaven žebříček hráčů El Clásica od toho nejlepšího po nejzbytečnějšího. Jak je na tom Messi, Ronaldo, Zidane, Ronaldinho a další?

Byl sestaven žebříček hráčů El Clásica od toho nejlepšího po nejzbytečnějšího. Jak je na tom Messi, Ronaldo, Zidane, Ronaldinho a další? © twitter.com -

1

Líbilo se

27.09. - Žebříček nejlepších hráčů z legend Barcelony a Realu Madrid, byl sestaven na základě účasti v El Clasicu. Počátky tohoto nejznámějšího španělského utkání se datují do 30. let 20. století během prvních pokusů o osamostatnění Katalánska, tudíž tento den má bohatou historii

Přestože oba týmy nejsou v posledních letech v nejlepší formě, El Clasico je stále považováno za jedno z nejlepších fotbalových utkání.Řada hráčů světové třídy si v tomto utkání udělala jméno, zatímco někteří pod intenzivním světlem reflektorů zvadli.

SPORTbible se rozhodl sestavit žebříček vybraných hráčů, kteří se v průběhu let v tomto utkání představili. Zdůrazňujeme, že všichni tito hráči jsou neuvěřitelně talentovaní, vycházíme pouze z jejich působení v tomto utkání.
Měl být v této lize někdo jiný než Lionel Messi? Argentinská superhvězda se po svém nástupu na scénu stala postrachem života Ikera Casillase a jeho hněv v posledních letech pocítili také Keylor Navas a Thibaut Courtois.

Messi ve své kariéře vstřelil proti Los Blancos 19 gólů ve 44 zápasech, z nichž vyčnívá řada ikonických výkonů. Jeden z nich přišel v roce 2017, kdy si po vstřelení vítězného gólu v poslední minutě svlékl dres uvnitř stadionu Santiago Bernabeu a poté zapózoval.

Jeho téměř dvacetileté spojení s Barcelonou ho řadí před Ronalda, který v bílém dresu Realu Madrid zářil devět let.
Obranná dvojice Carles Puyol a Sergio Ramos se také umístila v kategorii "Legendární" spolu s barcelonskými záložníky Andresem Iniestou a Xavim. V kategorii Nehodný se na konci umístila bývalá dvojice z Premier League Eden Hazard a Philippe Coutinho, jejichž působení ve Španělsku zhatila zranění.

petr magasanik / sportbible.com

Nejnovější články