Zpět na » Primera Division » Arda Güler je znovu zraněný a bude chybět Realu Madrid další tři týdny

Arda Güler je znovu zraněný a bude chybět Realu Madrid další tři týdny

Arda Güler je znovu zraněný a bude chybět Realu Madrid další tři týdny © iconsport - Arda Güler je znovu zraněný

1

Líbilo se

26.09. - V Realu Madrid se objevil problém. Turecký útočník Arda Güler se znovu zranil. A bohužel pro něj se to stalo v den, kdy ho plánoval trenér Realu Madrid Carlo Ancelotti nominovat do sestavy pro zápas sedmého kola La Ligy proti UD Las Palmas.

Real byl nucen na svých stránkách vydat prohlášení, ve kterém oznámil, že mladý talent, který se v létě připojil k Realu Madrid po urputném boji Madridu s Barcelonou, znovu není fit. V prohlášení stojí: „Po testech provedených u našeho hráče Ardy Gülera lékařským týmem Realu Madrid bylo hráči diagnostikováno zranění levého předního přímého svalu. Čeká se na další vývoj situace.“ Vše nasvědčuje tomu, žeGüler bude chybět týmu minimálně tři týdny.

Real Madrid hit with another blow as Arda Guler suffers injury relapse -  Vanguard News

To by znamenalo, že by se v nejlepším případě znovu objevil na hřišti po příští reprezentační přestávce naplánované na týden od 9. do 17. října. Přijde o zápasy proti Las Palmas, Gironě, Neapoli a Osasuně. Mohl by nastoupit 22. října v La Lize proti Seville nebo odcestovat do Bragy na zápas Ligy mistrů 24. října.

Hráč přišel do Realu z Fenerbahce za 20 milionů eur. V předsezónní přípravě se zranil, musel podstoupit operaci menisku, a nemohl tak ještě za Real debutovat. Po chirurgickém zákroku a následné rekonvalescenci se konečně Güler vrátil před čtyřmi dny k tréninku a očekávání ohledně jeho debutu začala být vysoký. Nyní si ale fanoušci na jeho nasazení budou muset ještě počkat.

Nikolas Kočica / sport.es

Nejnovější články