Zpět na » Primera Division » Isco promluvil o svém odchodu z Realu Madrid v roce 2022: Měl jsem odejít dříve

Primera Division - Isco promluvil o svém odchodu z Realu Madrid v roce 2022: Měl jsem odejít dříve

Isco promluvil o svém odchodu z Realu Madrid v roce 2022: Měl jsem odejít dříve © iconsport - Isco mluvil o Realu Madrid v rozhovoru s AS

0

Líbilo se

17.09. - Po několika měsících bez angažmá se Isco vrátil do španělského fotbalu, když v létě podepsal smlouvu v Realu Betis. Přišel jako volný hráč, protože v prosinci roku 2022 opustil rivaly Betisu Sevillu po sporu s tehdejším sportovním ředitelem Monchim.

Isco měl spoustu nabídek, díky kterým se mohl vrátit k fotbalu dříve, ale ani jednu z nich nevyužil. Deníku AS zdůvodnil své rozhodnutí tak, že se chtěl co nejlépe na návrat připravit. „Svou práci miluji. Dal jsem si na několik měsíců pauzu, protože jsem se chtěl připravit tak, abych podával co nejlepší výkony,“ prohlásil Španěl. „Tvrdě jsem na sobě pracoval, nastavil jsem si cíl a chci ukázat hlad po fotbalu. Mám velké ambice. Můžeme mít lepší a horší zápasy, ale hlavně chci ukázat svou touhu pomoci týmu,“ pokračoval.

Isco, Real Betis´te şov yapıyor

Isco opustil Real Madrid v létě 2022 a přestoupil do Sevilly. V Realu strávil devět let, ale nyní sám uznal, že měl opustit klub dříve. „Nemyslím si, že se mnou v posledních letech bylo zacházeno nefér, i když si myslím, že jsem mohl hrát víc. Fotbal je velice komplexní sport a musíte vědět, jak se připravit na každou situaci. Snažil jsem se soustředit na to, co můžu udělat přímo já. Vždy jsem se snažil dát Realu vše, i když jsem měl opustit klub dříve kvůli situaci, ve které jsem se ke konci angažmá nacházel,“ řekl.

Isco´s age, girlfriend, salary, contract, family, Instagram, cars, photos

Navzdory neúspěšnému konci v Realu necítí proti klubu z hlavního města Španělska žádnou zášť. Doufá, že se mu dostane pozitivního přijetí na Santiagu Bernabeu, až tam Betis bude v květnu hrát proti Realu zápas.

Real Betis začal sezónu na desátém místě tabulky a za 5 zápasů nasbíral 7 bodů. Další zápas je čeká ve čtvrtek 21. září, když odehrají první zápas skupinové fáze Evropské ligy proti Rangers. Určitě budou chtít napravit porážku ze sobotního zápasu proti Barceloně, která Barca ovládla a zvítězila poměrem 5:0.

Nikolas Kočica / football-espana.net

Nejnovější články