Zpět na » Primera Division » Vinícius je po rasismu ve válce s prezidentem La Ligy Tebasem

Primera Division - Vinícius je po rasismu ve válce s prezidentem La Ligy Tebasem

Vinícius je po rasismu ve válce s prezidentem La Ligy Tebasem © iconsport.photo - Vinícius se stal opět terčem rasistických útoků

0

Líbilo se

22.05. - La Liga aktuálně žije Viníciem. Brazilský křídelník Realu Madrid byl letos jednoznačně jedním z nejlepších hráčů celé ligy, obránci nevědí jak ho bránit jinak než fauly a provokací a fanoušci ho nemůžou vystát a rasisticky ho uráží. Včerejší incident z Valencie přerostl všechny meze. Vyjádřil se k němu i prezident La Ligy Tebas. Proti němu ale pálí sám Vinícius, který ho označil za rovného rasistům.

La Liga musí něco dělat. Prezentuje se jako bojovník proti rasismu, ale reálně nic nědělá. Fanoušky netrestá a hashtagy na sociálních sítích opravdu nic nevyřeší. Vinícius je terčem celou sezónu a není divu, že včera ve Valencii už to prostě neunesl a vypěnil. Protihráč Gabriel Paulista ho chytil pdo krkem, Vinícius se po něm ohnal a právě za to mu měla být udělena červená karta. Řešení chování diváků? Nikde. Nyní se k situaci vyjádřil i prezident La Ligy Tebas, který ale Vinícia svým výrokem nepotěšil, ba naopak.

Snažili jsme se Vám vysvětlit co je to La Liga a co může s rasismem udělat. Vy jste se ale neukázal ani v jednom ze dvou určených datumů. Před tím než budete La Ligu kritizovat a osočovat, měl byste se lépe informovat. Nenechte se zmanipulovat a ujistěte se, že rozumíte práci, kterou se společně snažíme dělat," vzkázal Viníciovi Tebas.

Je to tu zase. Místo kritizování rasistů se prezident La Ligy opět ukázal na sociálních sítích, aby na mě útočil. Je jedno jak moc o tom mluvíte. Akorát děláte, že nevidíte že je obraz vaší soutěže poničen. Koukněte se na komentáře pod jeho postem. Opsravedlňování sebe sama vás dělá rovným s rasisty. Nejsem váš kamarád, abych si s vámi povídal o rasismu. Chci akci a tresty. Hashtag se mnou opravdu nehne," vypěnil Vinícius.

David Suchý / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Včera to byl masakr když Vinicius dostal tu redku. Zase vytržená z kontextu události. Týpek dá kravatu Viniciusovy , toho to samozřejmě sere tak mu dá zato facku . Ale VAR tu kravatu nevidi . Vidí jenom facku jednostranné jako kráva . A ten rasismus není ostuda jen Laligy ale celého “zaostalého” Španělska

Bazilisek32
Nejnovější články