Zpět na » Primera Division » Ronaldo Nazario se rozzuřil a nazval zápas Realu Valladolid proti Seville největší loupeží v historii fotbalu

Ronaldo Nazario se rozzuřil a nazval zápas Realu Valladolid proti Seville největší loupeží v historii fotbalu

Ronaldo Nazario se rozzuřil a nazval zápas Realu Valladolid proti Seville největší loupeží v historii fotbalu © iconsport - Ronaldo Nazario se rozzuřil na Twitteru kvůli zápasu Realu Valladolid

0

Líbilo se

15.05. - V neděli odpoledne hostil Real Valladolid, kterému na sedmnáctém místě La Ligy hrozí sestup, Sevillu. Skóre bylo 0:0, blížil se poločasový hvizd, ale náhle přišel velice kontroverzní moment. Valladolid kopal roh, hosté odkopli míč, ke kterému se ale dostal obránce Realu Sergio Escudero a ten střelou zpoza vápna balon uklidil do sítě. Escudero a celý tým se začal radovat, ale rozhodčí Miguel Angel Ortiz gól neuznal, protože odpískal poločas.

Z opakovaných záběrů jsme se dozvěděli, že píšťalka se ozvala v moment, kdy Escudero trefil míč. Hráči a trenérský tým Valladolidu byli samozřejmě s rozhodnutím rozhodčího nespokojení a ihned se dožadovali vysvětlení. Nicméně se s incidentem nedalo nic dělat a Valladolid poté utrpěl tři rány. Zápas prohrál 0:3 po gólech Rafy Mira, Papu Gomeze a Jesuse Corony.

Po zápase vyjádřil prezident klubu Real Valladolid Ronaldo svůj hněv na Twitteru. To, co se stalo dnes v Zorrille, je nepřípustné. Až dosud jsme mlčeli ve snaze vyjádřit svou nespokojenost oficiálními prostředky, schůzkami a peticemi. Vyhýbali jsme se učinit veřejné vyjádření. Ale už dost! Tohle je profesionální fotbal a my požadujeme vysvětlení. Chyby těchto rozměrů nám mohou zničit celou sezónu. Jedna věc je však jasná. Budeme bojovat se vším a se všemi, protože jsme Real Valladolid. Náš tým, naši fanoušci a naše město do toho dává všechno, a to nám nikdo nevezme,“ napsala brazilská ikona.

Bývalý útočník, který získal v roce 2018 většinový podíl ve španělském klubu za 30 milionu eur, během svého působení jako majitel zažil dva postupy a dva sestupy.

Ronaldo considered buying MLS franchise or Championship club before  purchasing Real Valladolid | Goal.com US

Do konce ligy zbývá odehrát čtyři kola. Valladolid jsou momentálně sedmnáctí a na sestupové příčky mají náskok pouhý bod. Ve zbývajících zápasech je čeká Cadiz, Barcelona, Almeria a Getafe.

Nikolas Kočica / sportbible.com

Nejnovější články