Zpět na » Primera Division » Čtveřice hráčů Barcelony je údajně proti Messiho návratu

Čtveřice hráčů Barcelony je údajně proti Messiho návratu

Čtveřice hráčů Barcelony je údajně proti Messiho návratu © iconsport.photo - Ne všichni hráči Barcelony si Messiho návrat přejí

1

Líbilo se

29.04. - Zatímco pro fanoušky Barcelony je vidět Lionela Messiho zpět v klubu jako sen a pomohlo by to klubu i samotné soutěži, ne všichni hráči Blaugranas nadšení z návratu největšího hráče klubovýh dějin sdílí. Jsou tu údajně hned čtyři hráči, kteří s jeho návratem vyloženě nesouhlasí a každý má pro to svůj osobní důvod.

Lionel Messi se v létě stane volným hráčem. Nabídky PSG totiž shazuje ze stolu, chce odejít, což ocení i fanoušci PSG, pro které je Messi zhoubou klubu. Mluví se o MLS, gigantické nabídce ze Saudské Arábie ale zejména o návratu do Barcelony, kde strávil většinu kariéry a stal se nesmrtleným.

35letý Argentinec je vysněnou posilou Blaugranas, kteří to ale budou mít opravdu těžké s jeho podpisem díky financím. Pro fanoušky je jeho návrat snem a to samé se dá říct o prezidentovi Bartomeuovi, který na Messim postavil celou svou volební kampaň a díky slibům o jeho setrvání byl zvolen. Jak to dopadlo víme.

Ne všichni členové aktuálního kádru jsou ale ze spekulací ohledně jeho návratu nadšeni. Podle zahraničních médií je rovnou čtveřice hráčů vyloženě proti. Má se jednat o Marca-Andrého Ter Stegena, Roberta Lewandowskiho, Ansu Fatiho a Ousmane Dembelého. Každý má pro to svůj osobní důvod. Německý gólman se měl s Messim rozkmotřit po jeho odchodu z klubu, Robert Lewandowski nechce přijít o svou dominantní pozici , Ansu Fati o jeho desítku a Ousmane Dembelé o místo v sestavě. Důvody to jsou pochopitelné, ovšem kdo ví, kde je pravda.

David Suchý / thefootballlovers.com

Noviny
Nejnovější články