Zpět na » Primera Division » Real Madrid je blízko prodloužení smluv se svými klíčovými hráči

Real Madrid je blízko prodloužení smluv se svými klíčovými hráči

Real Madrid je blízko prodloužení smluv se svými klíčovými hráči © iconsport.photo - Benzema i Modrič by měli podepsat nové kontrakty

1

Líbilo se

08.04. - Hned několik hráčů Realu Madrid je před koncem smlouvy a klub se nyní snaží o prodloužení jejich kontraktů. Kromě postradatelných hráčů budou v létě beze smlouvy i klíčové opory Karim Benzema, Toni Kroos a Luka Modrič. Vše se ale údajně posouvá dobrým směrem a tito dlouholetí klíčový hráči Bílého baletu by se brzy měli dočkat svých nových kontraktů.

Hned 7 hráčům Realu Madrid v létě končí smlouva, Jedná se o Karima Benzemu, Luku Modriče, Toniho Kroose, Nacha Fernandéze, Daniho Ceballose, Marca Asensia a Mariana Díaze. Kromě Mariana by ale všichni tito hráči měli podepsat nový kontrakt. Už je potvrzené, že Karim Benzema by měl být oficiálně podepsán v nejbližších dnech a následovat by ho měla i dvojice dlouholetých kolegů ze záložní řady a to Luka Modrič a Toni Kroos. Pokročilá jednání s nimi včera potvrdil sám trenér Realu Madrid Carlo Ancelotti. Dlouholetý obránce Nacho Fernandéz by měl taky opět podepsat.

Složitější už to bude zřejmě u Marca Asensia. O něj je údajně velký zájem a to hlavně z Premier League. Se svým herním časem není spokojený a chtěl by někde hrát více. Očekává se ale, že i 27letý záložník na Santiago Bernabeu podepíše novou smlouvu. Přeci jen je pro klub stále důležitý. Nic není jisté ani u Daniho Ceballose. Ten zatím na jaře podává výborné výkony a dostává dokonce více prostoru než Aurélien Tchouameni. I o něj by nyní byl velký zájem, ale chuť setrvat v nejúspěšnějším klubu fotbalové historie je větší.

David Suchý / football-espana.net

Nejnovější články