Zpět na » Primera Division » Real Madrid se nebude snažit získat Kyliana Mbappého

Real Madrid se nebude snažit získat Kyliana Mbappého

Real Madrid se nebude snažit získat Kyliana Mbappého © youtube.com - Real Madrid PSG kontaktovat ohledně přestupu Kyliana Mbappého nebude

0

Líbilo se

22.01. - Přestupová sága Kyliana Mbappeho z minulé sezóny zanechala hořkou pachuť v ústech mnoha příznivců Realu Madrid. Vypadalo to, že Francouz byl předurčen k přesunu do hlavního města Španělska, když se jeho kontrakt s PSG blížil ke konci. Mbappé v minulosti prohlásil, že má Real Madrid v lásce díky jeho idolovi Cristianovi Ronaldovi. Dokonce mu tleskali fanoušci na Santiago Bernabeu, když se pařížský celek střetl s tím madridským.

Pak však přišel velký zvrat. PSG nabídlo Mbappému obrovskou smlouvu, která zahrnovala spoustu peněz i pravomocí a útočník se rozhodl zůstat ve Francii. To samozřejmě rozhořčilo mnoho fanoušků Bílého baletu a ti nechtějí, aby byl Mbappé v budoucnu s Realem spojován. S novým přestupovým oknem se však spekulace znovu vynořily.

Kylian Mbappe: PSG forward signs new contract with Ligue 1 champions but  LaLiga is set to file complaint | Football News | Sky Sports

Mbappé pokračuje ve své skvělé kariéře. Herně je na tom fantasticky a Mistrovství světa mu také vyšlo parádně. Francie sice podlehla ve finále Argentině, ale Mbappé celou dobu táhl Francii kupředu a se zápasem nemohl nic víc udělat. Budoucnost v PSG je však nejistá, hráč si na situaci v klubu stěžuje.

WATCH: Mbappe STUNS Argentina with two goals in two minutes to draw France  level in World Cup final | Goal.com UK

To logicky přilákalo pozornost směrem k Realu Madrid, vypadá to však, že Los Blancos mají ohledně přestupu jasno. Deník MARCA uvedl, že Real Madrid nebude kontaktovat PSG. Nechtějí s hráčem ztrácet čas jako minulý rok. Vědí, že hvězda PSG je typem hráče, který umí rozhodovat zápasy, ale také věří, že budoucím lídrem týmu bude Vinicius Junior. To dali najevo vylepšením Brazilcovy smlouvy, kterou hráči nabídli minulé léto.

Real Madrid forward Vinicius Jr set to sign new long-term contract which  will include £1bn buy out clause to fend off interest from Paris  Saint-Germain

Je téměř jisté, že dohodě s Realem Madrid nedojde a Mbappé nejspíše zůstane v PSG. To je v tabulce Ligue 1 na prvním místě se 47 body po 19 odehraných zápasech. Na druhé Lens má však náskok pouze tři body a vypadá to, že závěr sezóny bude ve Francii tento rok napínavý. Další zápas je čeká v rámci šestnáctifinále francouzského poháru, ve kterém budou čelit Pays de Cassel.

Real Madrid oproti tomu stíhá Barcelonu, po 16 zápasech La Ligy na ni ztrácí tři body. Další zápas odehrají v neděli proti Athleticu Bilbao, kteří jsou v tabulce osmí.

Nikolas Kočica / marca.com

Nejnovější články