Zpět na » Primera Division » Real Madrid by chtěl Carvajala nahradit Jamesem z Chelsea

Real Madrid by chtěl Carvajala nahradit Jamesem z Chelsea

Real Madrid by chtěl Carvajala nahradit Jamesem z Chelsea © jerseyeveningpost.com - Reece James

0

Líbilo se

08.10. - Dani Carvajal je jedničkou Realu Madrid na pravý kraj obrany už od roku 2013. Někdy čas, kdy ho někdo nahradí, prostě přijde. A ta chvíle se dost možná blíží. O tomto přestupu už se kdysi spekulovalo a nyní je to tu znovu. Reece James jako náhrada za Carvajala do Realu Madrid.

Reece James je odchovancem Chelsea. Prošel všemi kategoriemi a dostal se až do A-týmu. První zkušenosti ale sbíral na hostování ve Wiganu. Tam byl výborný a po nástupu Lamparda se měl stát jedním z těch mladíků, které zapracuje do sestavy během přestupové stopky. Povedlo se a Reece James se vypracoval v jednoho z nejlepších na světě. Jeho forma v minulé sezóně byla naprosto famózní a nebýt jeho zranění, kdo na jakých číslech by skončil. Za 26 zápasů dal 5 gólů a na 9 přihrál. Formu má zatím i letos.

22letý krajní obránce tak logicky tahá pozornost ostatních velkoklubů. Ačkoliv je Chelsea jedním z největších klubů na světě, Real Madrid má přeci jen nesrovnatelně větší jméno, mediální sílu a tak dále. Dani Carvajal tu nebude věčně a přeci jen je možná čas na nahrazení za modernějšího krajního obránce. Carvajal prakticky nemá žádná čísla. K tomu je často zraněný. Totéž ale platí o Jamesovi.

Pro Real Madrid je tu ale významný problém. James podepsal novou smlouvu do roku 2028. Jeho hodnota je aktuálně na úrovni 60 milionů eur a pokud mu forma vydrží, poroste. Pokud by se tedy Real rozhodl pro nabídku, nebojím se říct, že by z Jamese udělal nejdražšího obránce historie.

David Suchý / goal.com

Nejnovější články