Zpět na » Premier League » Reece James bude mimo 8 týdnů. Takřka jistě přijde o mistrovství světa

Reece James bude mimo 8 týdnů. Takřka jistě přijde o mistrovství světa

Reece James bude mimo 8 týdnů. Takřka jistě přijde o mistrovství světa © skysports.com, fotbalportal.cz - Reece James

2

Líbilo se

16.10. - Velmi nepříjemné zprávy v posledních týdnech dostává Gareth Southgate, kouč reprezentace Anglie. Do mistrovství světa v Kataru zbývá pár týdnů. Zranění jsou Kyle Waler, Trent Alexander-Arnold a nově také Reece James z Chelsea. Ten má problémy s kolenem a čeká jej osmitýdenní pauza, což znamená, že z největší pravděpodobností o mundial přijde.

Všechno jsou to praví obránci. Poslední z nich - Reece James -, který měl velmi dobrou formu, si poranil koleno. To jej vyřadí až na osm týdnů. Do startu světového šampionátu v Kataru zbývá pět týdnů, což znamená, že si na něm obránce Chelsea takřka s jistotou nezahraje. Jedině, že by šla léčba extrémně rychle.

Dvaadvacetiletý hráč utrpěl zranění v závěru druhého poločasu úterního vítězství 2:0 na hřišti AC Milán v Lize mistrů a po ošetření na hřišti byl stažen ze hry.

„Po zranění kolena, které utrpěl v našem venkovním utkání proti AC Milán, se Reece podrobil ošetření lékařského oddělení Chelsea a o víkendu navštívil specialistu,“ uvedla Chelsea v prohlášení.

„Po konzultaci všech stran nyní Reece podstoupí rehabilitační program a očekává se, že bude mimo hru osm týdnů.“

Mistrovství světa začíná 20. listopadu a Anglie zahájí své tažení ve skupině o den později proti Íránu.

Manažer Anglie Gareth Southgate v posledních týdnech zaznamenal zranění tří svých předních pravých obránců.

Kyle Walker z Manchesteru City je po operaci třísel velkou neznámou, zda se dostane do Southgateova týmu, a jeho zařazení závisí na jeho uzdravení, zatímco mimo hru je také liverpoolský obránce Trent Alexander-Arnold.

Alexander-Arnold byl vyloučen na čtrnáct dní poté, co minulou neděli utrpěl zranění kotníku při porážce Liverpoolu 3:2 na hřišti Arsenalu.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Nejnovější články