Zpět na » Primera Division » Florentino Peréz chce Tuchela jako náhradu za Ancelottiho

Primera Division - Florentino Peréz chce Tuchela jako náhradu za Ancelottiho

Florentino Peréz chce Tuchela jako náhradu za Ancelottiho © skysports.com - Bude Tuchel trénovat Real Madrid?

0

Líbilo se

30.09. - Carlo Ancelotti byl jako zjevení. Zdálo se, že trofejemi ověšený kouč už v top klubech skončil. Po sezóně v trápícím se Evertonu ho ale přinutil k návratu do Realu Madrid Florentino Peréz. Ancelotti vyhrál ligu i Ligu mistrů. Po této sezóně ale na lavičce Los Blancos skončí a tak se musí hledat náharada. Peréz by si přál přivést Tuchela.

Carlo Ancelotti vyhrával trofeje ať už jako hráč nebo jako trenér. Velkou stopu zanechal hlavně v AC Milán. Trénoval ale i na začátku nové éry PSG, Chelsea a s Realem Madrid vyhrál v roce 2014 legendární La cimu, tedy desátou trofej v Lize mistrů. Přes Bayern, Neapol a Everton se před minulou sezónou na SantaigoBernabeu vrátil. Po sezóně ve které vyhrál double ale oznámil, že příští sezóna, tedy probíhající, bude poslední. Real Madrid se musí ohlížet po náhradě.

Florentino Peréz by si prý na pozici hlavního kouče svého týmu představoval Thomase Tuchela. 49letý Němec byl nedávno vyhozen z Chelsea po slabším startu do sezóny. Klub přitom okamžitě po svém příchodu dokázal pozvednout a vyhrát s ním Ligu Mistrů. To dokázal vedle něj s Chelsea pouze Roberto Di Matteo, který stejně jako on ve vítězné sezóně tým převzal až v zimě.

Tuchel je tak nyní bez práce, ale pokud by mu nevadilo delší volno, mohl by dostat pozici, o které ve fotbalovém světě sní každý. Být součástí Realu Madrid. Tlak, jaký na trenéra tohoto královského klubu je se nedá srovnat s žádným jiným klubem na světě a pro Tuchela by to mohla být parádní výzva.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

David Suchý / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Robur - 01.10. Odpovědět

Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

Robur

To by si dal Smajlík 3

James1991
Nejnovější články