Zpět na » Primera Division » Federico Valverde je hráčem měsíce září

Primera Division - Federico Valverde je hráčem měsíce září

Federico Valverde je hráčem měsíce září © wallpapersden.com - Hráč měsíce září: Federico Valverde

0

Líbilo se

30.09. - S novou sezónou tu máme konečně i první ocenění pro hráče měsíce. S vydáním videohry FIFA 23 představily top soutěže své hráče měsíce, kteří budou do hry přidání v podobě speciálních karet. A nejlepším hráčem La Ligy za měsíc září je záložník, nebo chcete-li křídelník Realu Madrid Federico Valverde. Obstál i v konkurenci Roberta Lewandowskiho nebo Viníciuse.

Federico Valverde se v Realu musí sžívat s novou rolí. Už minulou sezónu ho Carlo Ancelotti začal využívat jako pravé křídlo, kde tým tlačila bota. Zároveň tu byl přetlak v záloze a trio Casemiro-Kroos-Modrič prakticky italský kouč netočil. Valverdemu to šlo velmi dobře. Asistencí například pomohl rozhodnout finále Ligy Mistrů. Čísla jinak neměl prakticky žádná (V lize 0+1).

Letošní sezóna je ale úplně něco jiného. Valverde se už asi s hodně ofenzivní pozicí sžil a je i produktivní. Nikdy nebude stačit Viníciusovi a Benzemovi, ale to se po něm ani nepožaduje. Věříme, že Valverde na pravém křídle je jakési přechodné řešení.

Valverde dal 2 góly. Trefil se v derby proti Atléticu, jeho gól se navíc ukázal jako vítězný, a také do sítě Mallorcy zápas předtím. A ke dvěma vstřeleným přidal i asistenci na vítězný gól Rodryga proti Realu Betis. Valverde hraje fantasticky a pokud si formu udrží, hodnota mu z jeho současných 80 milionů ještě dále poroste.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

David Suchý / gamingintel.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články