Zpět na » Primera Division » Lodiho v Atléticu nahradí Sergio Reguilón z Tottenhamu

Lodiho v Atléticu nahradí Sergio Reguilón z Tottenhamu

Lodiho v Atléticu nahradí Sergio Reguilón z Tottenhamu © jerseyeveningpost.com - Sergio Reguilón bude hrát za Atlético

0

Líbilo se

29.08. - Renan Lodi si vyzkouší fotbal v Anglii a Reinildo Mandava nejspíše bude náhradníkem, jak se při jeho příchodu předpokládalo. Diego Simeone tak od vedení dostane novou, mladou ale poměrně zkušenou, možnost. Má jí být Sergio Reguilón, který bude v Madridu hostovat z Tottenhamu.

Sergio Reguilón je přitom odchovancem Realu Madrid. Klíčová pro něj byla sezóna 18/19. tehdy se dostal do A-týmu a jeho výborné výkony posadily i legendárního Marcela, který nastartoval svůj pád z pozice nejlepšího na světě. V další sezóně byl oporou Sevilly a následně ho za 30 milionů eur koupil Tottenham. Ten ale prožíval rozporuplné období a stejně jako týmové, byly nekonzistentní i Sergiovy výkony.

S příchodem Antonia Conteho bylo jasné, že Reguilón dost možná změní působiště. Od wing-backů, které Conte preferuje má 25letý Španěl zkrátka daleko. A odchod po 67 zápasech v dresu Spurs na poslední chvíli opravdu přichází.

Renan Lodi odešel do Nottinghamu a Reinildo, který přišel v zimě z Lille, nemá s prominutím dostatečnou kvalitu na to, aby mohl hrát v základní sestavě klubu s takovými ambicemi jako je Atlético Madrid. A jakou lepší možnost měl Simeone na výběr? Tottenham je rád, že se Reguilóna zbavil a jeho kvality v La Lize ukazoval již dříve, a to ještě rozhodně nebyl na takové úrovni, na jaké je dnes.

Šestinásobný reprezentant Španělska na Wanda Metropolitano dorazí na hostování. Není v něm zahrnuta opce, a tak se po sezóně vrátí do Anglie. Jeho budoucnost proto závisí na výkonech, jaké letos bude podávat.

David Suchý / goal.com

Nejnovější články