Zpět na » Primera Division » Mladík Pablo Torre není v Xaviho plánech a vyhlíží hostování

Primera Division - Mladík Pablo Torre není v Xaviho plánech a vyhlíží hostování

Mladík Pablo Torre není v Xaviho plánech a vyhlíží hostování © football-espana.net - Pablo Torre nejspíše zamíří na hostování

0

Líbilo se

22.08. - Měl být dalším Pedrim. Tedy hráčem, který se okamžitě po příchodu ze nižší ligy stane členem A-týmu jednoho z největších klubů historie. Po boku právě Pedriho, Piquého nebo Aubameyanga Pablo Torre odehrál i přípravu. Zdá se ale, že v plánech Xaviho zatím 19letý záložník není a Barcelona ho nyní chce poslat na hostování zpět do Santanderu.

Pablo Torre je dalším z nadějných španělských záložníků, se kterými jako kdyby se roztrhl pytel. Ať už mluvíme právě o Pedrim, o Gavim nebo třeba o Moleirovi z Las Palmas. V dresu RacinguSantander si mezi dospělými v loňské sezóně konto obohatil 10 góly a 9 asistencemi. Na záložníka skvělá čísla. Pomohl k titulu ve třetí lize a mohl si vybírat kam půjde.

Vybíral si mezi Barcelonou a Realem Madrid. Díky šancím, jaké v Barceloně v poslední době dostávají mladíci byla volba nakonec jasná. Po velkém posilování ale může být všechno jinak. Například Nicolas González si již vybral hostování ve Valencii. A Torre asi nebude mít jinou možnost, pokud bude chtít hrát.

Klub by ho nejraději poslal na hostování zpět do klubu, který ho vychoval. K bývalému účastníkovi La Ligy RacinguSantander. Jak už jsem zmínil, klubu Torre pomohl velkou měrou k postupu a ten za něho dostal od Barcelony 5 milionů eur. To je pro takový klub obrovská částka. Klub navíc za přestupy neutratil ani euro a stejně přivedl výborné hráče i s bohatými prvoligovými zkušenostmi. Udržení je tak hlavní prioritou. A zaskočit se nenechá ani dvěma porážkami na úvod.

Plán byl původně ten, že tu s námi zůstane, ale nyní to zvažujeme. Problém je, že v příštích dnech budeme málo trénovat. Bude to zápas, rekonvalescence, zápas, rekonvalescence. Pořád dokola. Budeme s ním mluvit a zjistíme, jestli pro něj bude hostování dobré. Nyní je v plánu, že trénovat bude s A-týmem a hrát může za rezervu”, řekl k Torreho situaci Xavi.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

David Suchý / besoccer.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články