Zpět na » 1. Bundesliga » Bláznivá nabídka Manchesteru City za Haalanda

1. Bundesliga - Bláznivá nabídka Manchesteru City za Haalanda

Bláznivá nabídka Manchesteru City za Haalanda © dailynationtoday.com - Erling Haaland

0

Líbilo se

13.04. - Manchester City, Real Madrid a Barcelona. Z těchto tří klubů by měl vzejít nový zaměstnavatel norského útočníka, Erlinga Haalanda. Po nátlaku Borussie Dortmund se hráč musí do konce dubna rozhodnout, jakou cestou se vydá a Manchester City připravuje astronomickou nabídku.

Manchester City přešel do vellké ofenzívy a chystá pro Haalanda poslední nabídku o které si myslí, že je neodmítnutelná. Posuďte sami: 70 milionů eur bonus při podpisu smlouvy a 30 milionů eur za sezónu.

O tom, kde bude Erling Haaland pokračovat v příští sezóně, je potřeba rozhodnout velice brzy. Borussie Dortmund tlačí na to, aby rozhodnutí padlo nejpozději do konce dubna. V závěrečném kole veřejného výběrového řízení se ocitlo už jen pár klubů a ty chystají své poslední nabídky. Podle expertů se Manchester City vydal do slušné ofenzívy, když sešlápl plynový pedál až k zemi a ťuká na dveře s astronomickou nabídkou. Anglický klub je podle médií připraven Haalandovi vyplatit 70 milionů eur ve formě podpisového bonusu a nabídkout plat ve výši 30 milionů eur ročně.

Výstupní klauzule, kterou by aktivovala Borussie, je ve výši dalších 70 milionů eur a i ty by Manchester City uhradil. Pro norského útočníka je to v tuto chvíli nejvyšší nabídka na stole, ale to neznamená, že Haaland opustí od svého rozhodnutí hrát v La Lize.

Manchester City navíc před několika týdny ubezpečil hráčovy agenty, že je připraven dorovnat či navýšit jakoukoliv nabídku, kterou by hráč dostal od jiných klubů. Citizens hledají nového útočníka a s bojem o norskou hvězdu to myslí velmi vážně.

V závěrečném kole boje o Haalanda je také Barcelona a Madrid. Zatímco Barcelona se již dostala na hranice svých možností a prostřednictvím Joana Laporty oznámila, že se do žádných šíleností pouštět nebude, Real Madrid zůstává nejpravděpodobnější destinací hráče. Je ovšem nad slunce jasné, že Klub Florentina Pereze nedokáže konkurovat nabídce City. Převáží nakonec peníze nebo láska ke španělské lize?

Andrea Suttnerová / sport.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Wazz - 15.04. Odpovědět

Harry "poleno" Maguire mu prošlápne po keanovsku koleno jako jeho fotrovi a bude vykoupen... Smajlík 4

Wazz

s Harryho futbalovým "talentom" sa skor bojim ze coskoro preslapne nejakeho svojho kolegu z obrany Smajlík 10 zbavil by som sa ho aj zadarmo to aj ten Phil Jones s jednym zapasom za dva roky zahra kvalitnejsie Smajlík 2

martyy_98
Wazz - 15.04. Odpovědět

Smajlík 2 jako jo, ale Phil je též strašný poleno.... do toho skleněný Varane s Baillym a na stopera může tak Matic...v United to hoří prakticky na všech postech...tam nečeká žádnýho trenéra procházka růžemi... Smajlík 1

Wazz

to teda :-/ ale ted jen tak z prdele přemýšlel jste někdo kluci kde by jsme dnes byli kdyby tenkrát dostal Moyes víc času? Nebo ze by byl ted poslední roky zlatej oproti gaalovi,mourkovi,olému dyž přihlédnem jakej styl tymový hry vybudoval v "bídným" WestHamu a kam ho dostal jen taková zajimává uvaha :-)

Teslator
Nejnovější články