Zpět na » Primera Division » Ředitel Barcelony se setká s Manchesterem City. Hlavním důvodem přitom není Raheem Sterling

Primera Division - Ředitel Barcelony se setká s Manchesterem City. Hlavním důvodem přitom není Raheem Sterling

Ředitel Barcelony se setká s Manchesterem City. Hlavním důvodem přitom není Raheem Sterling © marca.com - Raheem Sterling

1

Líbilo se

27.11. - BULVÁRNÍK Ředitel Barcelony Mateu Alemany podle médií přicestoval do Manchesteru s cílem sledovat hlavní cíle jeho klubu před lednovým otevřením přestupového trhu. Katalánský velkoklub, který nedávno jako volného hráče přivedl zpět obránce Daniho Alvese, je často spojován s křídlem Manchesteru City Raheemem Sterlingem, Alemanyho ale údajně více zajímá jeho spoluhráč.

Španělská média dlouze diskutují o tom, co Alemany v Manchesteru chystá. Podle Cadena SER, kteří jako první přinesli informaci o jeho cestě do Manchesteru, by hlavním cílem jeho mise mělo být sledování křídelníka Citizens Raheema Sterlinga.

Podle zdrojů serveru 90min.com bude Sterling nepochybně součástí jeho víkendových plánů, hlavním předmětem Alemanyho návštěvy ale mají být jednání s City ohledně útočníka Ferrana Torrese.

Španělský forvard je dlouhodobě v hledáčku Barcelony, která má údajně v plánu otevřít jednání s Manchesterem City ohledně jeho přesunu do Katalánska, zvláště když sám španělský útočník projevil zájem o návrat do své vlasti.

TorresFerran Torres byl na začátku sezóny ve skvělé formě. (zdroj: metro.co.uk)

Podle deníku Marca již dokonce má být na stole dohoda ohledně osobních podmínek s Torresem, jehož zástupci měli minulé úterý navštívit Barcelonu. Ta útočníkovi City slíbila důležité místo v budoucích plánech, z čehož byla Torres nadšen.

Teprve 21letý útočník by na začátku sezóny nedílnou součástí týmu Pepa Guardioly a dokázal zaplnit mezeru po odchodu Sergia Agüera, nicméně říjnové zranění nohy jeho slušnou formu zabrzdilo.

Po zastávce v Manchesteru se má Alemany přesunout do Lipska, kde má naplánována jednání ohledně přestupu absolventa akademie La Masia a španělského reprezentanta Daniho Olma.

Kam dál?

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

Vít Sedlák / 90min.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Wazz - 02.12. Odpovědět

škoda.. hodil by se do chelshitu mezi ty ubrečený břídily Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 13

Wazz

ak to podpíše, tak ten Ferran musí byť asi mentol z takého klubu odísť čo je min o 3 levely vyššie

raulito7
Nejnovější články