Zpět na » Primera Division » Mbappé prý není v PSG spokojen a chce odejít. Zamíří do Realu?

Primera Division - Mbappé prý není v PSG spokojen a chce odejít. Zamíří do Realu?

Mbappé prý není v PSG spokojen a chce odejít. Zamíří do Realu? © skysports.com - Kylian Mbappé

0

Líbilo se

Dnes 11:12 - Lionel Messi se měl v PSG připojit k dvojici Neymar a Kylian Mbappé. Nyní ale hrozí, že z těchto plánů nic nebude. Stále více evropských médií tvrdí, že Mbappé je v Paříži nespokojen a žádá o odchod. Jeho vytouženou destinací je podle několika zdrojů Real Madrid.

Kylian Mbappé nehodlá prodloužit svou smlouvu s francouzským velkoklubem, která vyprší 30. června 2022.

To znamená, že po tomto datu bude moci z klubu odejít zdarma. Informoval o tom španělský deník Marca s odkazem na důvěrné klubové zdroje. Není tajemstvím, že 22letý útočník je ve spojení s Realem Madrid, který za Francouze údajně nabízí 120 milionů eur.

„Před dvěma týdny se PSG pokusilo prodloužit Mbappého smlouvou na dalších šest let s platem podobným Neymarovi. K dohodě však nedošlo. Mbappé odmítá návrh podepsat a nevypadá to, že by se tak v nejbližší době mělo stát.”

„Na druhé straně, Real Madrid má v současné době takovou finanční sílu, že dokáže Mbappému předložit zajímavou nabídku. Nakonec to bude o tom, jaká bude argumentace Florentina Péreza, aby přesvědčil katarského šejka Al-Khelaifiho z nejvyššího patra kanceláře pařížského klubu," napsala Marca.

Podle El Mundo Deportivo se Mbappé nezúčastnil oslavy 32. narozenin španělského spoluhráče Andera Herrery, což by mohlo znamenat jeho blížící se odchod z klubu.

Přitom na oslavách nechyběli Neymar, Ángel di María, ani velké posily tohoto léta Messi a Sergio Ramos.

„Fanoušci Realu Madrid chápou absenci Mbappého jako další krok na jeho cestě do španělské metropole. Už v pondělí čeká Mbappého setkání s prezidentem PSG, aby mohli diskutovat o budoucnosti,“ napsal deník El Mundo Deportivo.

„Každý ví, jaká může být Kylianova budoucnost. Je to velmi soutěživý hráč, který chce vyhrávat a získávat trofeje. Chce být v konkurenceschopném týmu, ale myslím, že teď máme ten nejvíc konkurenceschopný celek na světě. V tuhle chvíli už neexistují žádné omluvy a Kylian nemůže udělat nic jiného než zůstat," prohlásil šéf PSG.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

Gabriela Průšová / marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články