Zpět na » Primera Division » Brankář Barcelony možná přestoupí k Součkovi a Coufalovi do West Hamu

Primera Division - Brankář Barcelony možná přestoupí k Součkovi a Coufalovi do West Hamu

Brankář Barcelony možná přestoupí k Součkovi a Coufalovi do West Hamu © transfermarkt.pt - Norberto Murara Neto

1

Líbilo se

25.05. - Brankář Barcelony Norberto Murara Neto je v hledáčku West Hamu United. Brazilský fotbalista se nemůže dostat na hřiště a od roku 2019, kdy na Camp Nou přestoupil, odehrál jen málo minut. V létě by si tak měl hledat nové angažmá.

Do svých řad by ho chtěl přivést londýnský celek, v kterém působí i české duo Vladimír Coufal - Tomáš Souček. Klub se určitě bude chtít před účastí v Evropské lize posílit a na postu gólmana začne.

Jedničkou Hammers je Lukasz Fabianski, který se k týmu připojil v roce 2019 ze Swansea. Je jedním z nejlepších brankářů Premier League, ale už mu je 36 let a pomalu bude svoji kariéru dohrávat. Bude tak třeba najít dlouhodobou náhradu.

Neto se velmi dobře osvědčil jako spolehlivá dvojka na Marcem-Andre Ter Stegenem, přitom ale nebyl zrovna levný a stál 26 milionů eur. Za mužstvo však odchytal jen 17 utkání. Je tak samozřejmě frustrovaný a chtěl by se někde stát jedničkou.

Katalánci by mu neměli v odchodu bránit a možná by chtěli získat i nějaké slušné finance, protože její dluh se vyšplhal na více jak miliardu eur. Proto by Neto mohl být jedním z mnoha, kteří v létě Barcu opustí. Dalšími by mohli být Junior Firpo či Samuel Umtiti a oživit tak svoji kariéru, jako by se to mohlo stát Netovi u Kladivářů.

Michal Stix / sportskeeda.com

Nejnovější články